Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Kinga Rusin zachwyca w tym kostiumie kąpielowym. To prawdziwa modowa perełka! „Jeden z pierwszych jej projektów dla tej firmy”

Kinga Rusin na wakacjach w starym kostiumie kąpielowym


Kinga Rusin dba o środowisko

Kina Rusin przebywa na wakacjach swojego życia, ale to nie oznacza, że zapomniała o fanach na Instagramie i Facebooku. Gwiazda regularnie dzieli się zdjęciami na profilach społecznościowych i pisze coś w rodzaju pamiętnika, dzieląc się wrażeniami z podróży przez tropikalne wyspy. Opalona, uśmiechnięta, z kwiatami we włosach – taką Kingę uwielbiamy najbardziej. Dziennikarka znalazła nawet chwilę na to, by przypomnieć swoim fanom jak ważne jest dbanie o środowisko.

Kinga Rusin i Marek Kujawa wzięli cichy ślub za granicą?!

Na swoim profilu na Instagramie Kinga zamieściła zdjęcie w obłędnym kostiumie kąpielowym. Wygląda w nim naprawdę świetnie, ale to nie jej zgrabna sylwetka jest najważniejsza we wpisie gwiazdy:

Dostałam mnóstwo pytań o ten kostium. Odpowiem wszystkim i będzie to odpowiedź z przesłaniem?. To kostium Stelli McCartney dla Adidasa, ale kupiony… 13 lat temu?! Pewnie jeden z pierwszych jej projektów dla tej firmy?. Spodobał mi się od pierwszego włożenia. Razem
ze mną tył i chudł, ale zawsze się sprawdzał. Lubię kupować rzeczy ponadczasowe, które służą przez lata, w różnych okolicznościach.?. Rocznie, na świecie wyrzuca się setki milionów ton ubrań. Większość trafia na wysypiska przyczyniając się do zwiększania globalnej „kupy” śmieci. A nie wszystkie są biodegradowalne więc ich rozkład zatruwa środowisko. Przemysł tekstylny to jeden z największych trucicieli środowiska. Kupujmy z głową! Może rzadziej, a lepszej jakości??

Fanki gwiazdy były zachwycone jej mądrym podejściem do zakupów i ochrony natury i przyznały, że same starają się trzymać podobnych zasad:

  • Też mam trochę ubrań grubo ponad 10 lat…ale ktoś mi i kiedyś powiedział: chce się Pani chodzić ciągle w tym samym?( Kiedy powiedziałam że chcę trochę schudnąć do ulubionych spodni na lato..TAK, chce mi się:-)
  • Lubię takie,,perełki ” ,mam kilka takich -jeszcze ze szkolnych lat?Sprawdzone i zawsze modne?A Pani radość …lubię 100 razy ?
  • ❤️❤️❤️❤️❤️ z ogromną radością przeczytałam Pani wpis 🙂 Tak własnie powinniśmy korzystać z zasobów ?

Piękne zachowanie i piękna Kinga – duet idealny.

Kinga Rusin zwiedza Oceanię i… Aż trudno w to uwierzyć! Wygląda niczym księżniczka z filmów Disneya

Kinga Rusin na wakacjach w starym kostiumie kąpielowym

Kinga Rusin na wakacjach w starym kostiumie kąpielowym

Kinga Rusin jak Vaiana z filmu Disney'a

Kinga Rusin jak Vaiana z filmu Disney’a

 

 

Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?Komentarzy: 2


Gość | 29 czerwca 2017, 14:30

Fajna dupa!


Gość | 29 czerwca 2017, 10:55

ale rozstepy na tych umięsśnionych udach


Dodaj komentarz
×