Kinga Rusin zna się na rzeczy! W tych boskich butach chodzi już od pięciu lat, a one nadal nie wyszły z mody! Wiemy gdzie je kupić i za ile!

Kozaki Kingi Rusin

Kozaki Kingi Rusin

Kinga Rusin chodzi w jednych kozakach od pięciu lat

Kinga Rusin to niekwestionowana ikona stylu i mody. Ma doskonałe wyczucie, wie co w trawie piszczy jeśli chodzi o najnowsze smaczki w świecie wybiegów, a swoją garderobę kompletuje tak, by wyglądać nowocześnie i kobieco. Wszystkie kobiety powinny brać z niej przykład, bo dziennikarka raczej nie zalicza wpadek i zbiera same komplementy.

Jak się okazuje, jest też również oszczędna. Od pięciu lat regularnie pokazuje się w tych samych kozakach. Przepiękne, sięgające kolana botki od Gianvito Rossi to szczyt elegancji, wygody i szyku. Pasują do większości outfitów, nadają się na zmysłowe sam na sam i na poranek w Dzień Dobry TVN sprawdzą się ze spodniami, z krótką sukienką, z obcisłą mini – buty jak marzenie!

Za tę przyjemność trzeba niestety zapłacić niemal sześć tysięcy złotych, ale jak widać jest to inwestycja na lata. Czas nie upływa, a one wcale nie wyszły z mody.

Chciałybyście takie mieć?

Córka Kingi Rusin żartuje ze swojej pięknej mamy! Wzięła udział w zabawnej wirtualnej grze!

https://jastrzabpost.pl/newsy/kinga-rusin-pokazala-sie-w-samym-szlafroczku-i-bieliznie_600572.html

Zmysłowa Kinga Rusin rozgrzewa swoim widokiem skostniałego z zimna Piotra Kraśko! W śnieżnym uniesieniu przeżywają wspólną przygodę!


Kozaki Kingi Rusin

Kozaki Kingi Rusin

Kinga Rusin w jesiennej stylizacji

Kinga Rusin w jesiennej stylizacji

Kinga Rusin z Piotrem Kraśko w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin z Piotrem Kraśko w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×