Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

Zdjęcie (1) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[1/9] Kim Kardashian

Zdjęcie (2) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[2/9] Kim Kardashian

Zdjęcie (3) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[3/9] Kim Kardashian i Victoria Beckham

Zdjęcie (4) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[4/9] Kim Kardashian

Zdjęcie (5) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[5/9] Kim Kardashian z sześciopakiem na wierzchu – świąteczna stylizacja

Zdjęcie (6) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[6/9] Kim Kardashian

Zdjęcie (7) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[7/9] Kim Kardashian urządziła przyjęcie dla Chicago

Zdjęcie (8) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[8/9] Kim Kardashian nie nosi ślubnej obrączki

Zdjęcie (9) Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

[9/9] Kim Kardashian i jej kolekcja Skims

Komentarze

×