Kim Kardashian pokazała się w fatalnej sukience. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: „Co to kurde jest?!”

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian zaprezentowała światu swoją nową kreację, jednak nie spotkała się z pochlebnymi recenzjami. Internauci nie pokusili się o komplementy. Zobaczcie, co włożyła najsłynniejsza celebrytka świata.

Kim Kardashian jest jedną z najsłynniejszych celebrytek na świecie. Gwiazda zdobyła rozgłos dzięki reality show Z Kamerą u Kardashianów, w którym występowała cała jej rodzina. Przez kilkanaście lat widzowie mogli podglądać, jak wygląda ich życie. Obserwowali ich wzloty i upadki. Droga na sam szczyt zajęła im kilka lat. W ostatnim czasie najgłośniejszym tematem dotyczącym najsłynniejszej rodziny w USA jest rozwód Kim i Kanye Westa.

Ich małżeństwo od jakiegoś czasu przechodziło kryzys. Wszystko ujrzało światło dzienne w momencie, gdy raper zdecydował się na udział w wyborach prezydenckich. Stał się wtedy bardziej aktywny w sieci, a podczas swoich wystąpień związanych z kampanią zaczął ujawniać rodzinne tajemnice. Wyciąganie małżeńskich problemów na forum skończyło się to bardzo źle dla jego związku. Kim postanowiła wnieść pozew o rozwód. Tej relacji nie zdołało scementować nawet czworo ich dzieci.

Kim Kardashian w fatalnej sukience

Kim Kardashian powoli zaczyna układać sobie życie na nowo. Gwiazda już od jakiegoś czasu publikuje w sieci kolejne zdjęcia, na których próżno szukać obok jej męża. Widać, że teraz skupia się tylko i wyłącznie na sobie i dzieciach. Kolorowa prasa donosi już jednak, że pomimo braku rozwodu celebrytka już znalazła nową miłość. Jej serce skradł podobno jej wieloletni przyjaciel. Prawnik Van Jones to 52-letni znajomy Kim, z którym ma się spotykać znacznie częściej, odkąd ogłosiła rozstanie z mężem.

Pomimo osobistych problemów i rozwodu w toku cały czas jest aktywna na Instagramie. Właśnie pochwaliła się najnowszym zdjęciem sukienki, którą będzie nosiła na wakacjach:

Odkładałam tę sukienkę na wakacje – napisała pod zdjęciem.

Sprawiająca wrażenie niedokończonej kreacja pozszywana z różnych kawałków materiału z mocnymi wycięciami na biodrach i z wiązaniem, które podkreśliło smukłą talię celebrytki, niezbyt spodobała się internautom.

  • Może ty ją odłóż już na zawsze Kim.
  • Co to kurde jest!?
  • North to dla ciebie zaprojektowała?
  • Wyglądasz jakbyś włożyła moją matę do jogi.
  • Nie mieli czasu by dokończyć tę sukienkę?

Niestety takich komentarzy jest znacznie więcej, a internauci nie zostawili suchej nitki na sukience Kim. Trudno się z nimi nie zgodzić, ponieważ ta kreacja nie należy chyba do zbyt trafionych. Z pewnością wpadnie w oko bardzo wytrawnym fanom mody.


Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian i Victoria Beckham

Kim Kardashian i Victoria Beckham

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×