Polska gwiazda objawieniem w Cannes! Przepiękna Karolina Muller od lat podbija zagranicę. Właśnie powaliła na kolana świat filmu

Karolina Muller

Karolina Muller

Karolina Muller to jedna z polskich gwiazd, która pojawiła się na 74. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Modelka, która zrobiła wielką karierę za granicą, zachwyciła pięknymi kreacjami. 

Już od kilku dni oczy całego świata skierowane są na Lazurowe Wybrzeże. W Cannes od 6 do 17 lipca odbywa się Międzynarodowy festiwal Filmowy. W tym czasie na czerwonym dywanie możemy zobaczyć największe gwiazdy. Pojawili się tam nie tylko przedstawiciele kina, ale też największe gwiazdy show-biznesu. Po wielu miesiącach przerwy w masowych imprezach, którą spowodował koronawirus, wydarzenie przyciąga prawdziwe tłumy. 74. edycja Festiwalu w Cannes to jedna z największych imprez w branży.

Jest to również swego rodzaju pokaz mody, ponieważ gwiazdy na czerwonym dywanie pojawiają się w kreacjach od najlepszych projektantów. Na Lazurowe Wybrzeże zjeżdżają się sławy z całego świata. Oczywiście w tłumie nie brakuje też polskich akcentów. Jedna z Polek zrobiła furorę, pojawiając się przed fotoreporterami. Zobaczcie, jak pięknie zaprezentowała się Karolina Muller.

Karolina Muller na Festiwalu Filmowym w Cannes

Karolina Muller to znana poza granicami kraju polska modelka i aktorka. Na swoim koncie ma współpracę z największymi projektantami, a także najsławniejszymi fotografami. Pozowała między innymi dla: Petera Lindbergha, Paolo Roversiego czy Patricka Demarchelier. Nic więc dziwnego, że podczas wizyty na Festiwalu Fimowym w Cannes chętnie pozowała do kolejnych zdjęć, a przed obiektywem czuła się jak ryba w wodzie.

Śliczna Polka na jeden z filmowych pokazów wybrała kreację od Sarah Saleh. Była to czarna sukienka maksi z długim rękawem, połyskującymi drobinkami i odważnym dekoltem. Do wszystkiego dobrała niewielką torebkę i czarne sandałki na szpilce. Urodę podkreśliła niewidocznym niemal makijażem, a długie lekko pofalowane włosy dodawały stylizacji dziewczęcego uroku.

Kolejnego dnia międzynarodowej imprezy postawiła na strój, który również odsłonił sporo ciała. Modelka włożyła na siebie czarny klasyczny garnitur, a pod marynarką miała jedynie króciutki mieniący się czarny top. Ponownie zaprezentowała się w takiej samej fryzurze, a wyjątkowego charakteru dodały tej stylizacji białe wysokie szpilki.

Kim jest Karolina Muller?

Karolina Muller urodziła się w Elblągu i w Polsce spędziła dzieciństwo. Jako nastolatka wyjechała na wakacje do Danii, gdzie przypadkowo spotkała fotografkę. Ta zachwycona jej urodą podała jej kontakt do nowojorskiej agencji Elite Model Management. Po powrocie z wyjazdu nastolatka opowiedziała o wszystkim i rodzinie i za namową bliskich zdecydowała się wysłać swoje zdjęcia. Spotkały się one z zainteresowaniem agencji, a do Polski niemal natychmiast przyleciała przedstawicielka agencji z Paryża, by wykonać profesjonalną sesję do portfolio Karoliny. W ten sposób rozpoczęła się jej przygoda ze światem mody.

Krótko po tym Muller przeprowadziła się do Francji, a niebawem wzięła udział w pierwszym pokazie. Poszła na wybiegu podczas prezentacji kolekcji Versace. Zaprezentowała się u boku takich gwiazd jak Naomi Campbell. Od tej pory jej kariera nabrała tempa. Karolina regularnie brała udział w pokazach i sesjach zdjęciowych i w krótkim czasie można ją było zobaczyć na okładce włoskiego i  francuskiego Vogue’a, Marie Claire czy Glamour.

Po wielu latach w branży może się pochwalić kontraktami z Versace, Ralphem Laurenem, Giorgio Armani, Dior, czy Valentino. W latach 90. gwiazda swoich sił próbowała także przed kamerami. Modelka znana jest nie tylko ze swojej urody, ale także z ogromnego zaangażowania społecznego. Jest znaną aktywistką, która wspierała między innymi takie organizacje jak: Human Rights First, Robinhood Foundation, Action Innocence. Aktywnie działała też na rzecz Strajku Kobiet, popierając swoimi publikacjami w social mediach odbywające się w Polsce protesty.

Karolina obecnie mieszka w Szwajcarii.


Karolina Muller w Cannes

Karolina Muller w Cannes

Karolina Muller w Cannes

Karolina Muller w Cannes

Karolina Muller

Karolina Muller

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×