Szukaj

Kid Cudi w kwiecistej sukience na ramiączkach. Fani gratulują odwagi i doszukują się drugiego dna [WIDEO]

Kid Cudi

Kid Cudi

Kid Cudi w programie Saturday Night Live zaśpiewał dwie piosenki. Jego występ nie przeszedł bez echa. Wszystko przez dość odważną stylizację. Co miał na sobie?

Kid Cudi jest amerykańskim raperem, wokalistą, a także aktorem. Popularność przyniósł mu debiutancki mixtape A Kid Named Cudi, który ukazał się w 2008 roku. Od tego momentu kariera rapera nabrała rozpędu. Zgromadził wokół siebie grono wiernych fanów, dla których wydał sześć solowych albumów. Współpracował też z gwiazdami takimi jak m.in. Kanye West, David Guetta oraz Rihanna.

Kid Cudi w sukience w kwiaty. Odważna stylizacja

Kid Cudi niedawno gościł w programie Saturday Night Live, gdzie rapował na żywo. To jednak nie wykon, a stylizacje, na jakie postawił, wywołały bardzo silne emocje. W pierwszej piosence wystąpił w moherowym swetrze i koszulce, która była wyrazem szacunku dla Kurta Cobaina.

Na podobny ubiór drugi ze wspomnianych muzyków zdecydował się podczas koncertu Nirvany MTV Unplugged w 1993 roku.

Druga stylizacja wywołała jeszcze większe emocje. Kid Cudi ubrał się w białą sukienkę w kwiaty na ramiączkach, którą specjalnie dla niego zaprojektowała marka OFF-WHITE. Po raz kolejny można się doszukać nawiązania do lidera Nirvany. Cobain w podobnej sukni wystąpił na okładce magazynu The Face.

Internauci nie przeszli obok tego obojętnie. Na stronie internetowej marki komplementują odwagę rapera i chwalą go za stylizację, którą wybrał:

  • Brawo za odwagę. Świetny pomysł z wyborem kreacji.
  • Oglądałam ten występ i uważam, że temu panu należą się wielkie brawa za to, co zrobił.
  • Mam nadzieję, że jego zachowanie doczeka się naśladowców. Gratulacje!

Niektórzy uważają, że Kid Cudi utożsamia się z gender fluid, czyli osobami, które pozostają elastyczne w kwestii identyfikacji, co widać m.in. w sposobie ubierania. Jak podaje Elle, „Coco Chanel i Paul Poiret jako piersi ubrali kobietę ubrali kobietę w spodnie”. Przypomina, że „Mick Jagger nosił sukienkę, Jimi Hendrix szpilki, a David Bowie wybierał projekty Kansai Yamamoto, a Kurt Cobain pojawił się na scenie w kwiecistej kreacji”.


Kid Cudi w sukience

Kid Cudi w sukience

Kid Cudi w sukience

Kid Cudi w sukience

Kid Cudi w sukience

Kid Cudi w sukience

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×