Szukaj

52-letnia Kayah z nogami do samego nieba! Jeszcze ciekawiej było na górze! Co za biust!

Kayah na Fryderykach 2019

Kayah na Fryderykach 2019

Kayah na gali Fryderyki 2019

Na gali Fryderyków 2019 pojawiła się Kayah, która swoimi długimi nogami oraz wielkim nagim biustem oczarowała zgromadzonych na widowni fanów jej muzycznego talentu. Zobacz jak zaszalała.

Podczas 25 gali Fryderyki 2019 pojawiło się wielu wybitnych polskich artystów, którzy na swoim koncie mają już po kilka Fryderyków. Wśród obecnych w Katowicach zacnych polskich artystów bez wątpienia była fenomenalna Kayah, która w temacie nominacji do Fryderyków jest rekordzistką. Tym razem gwiazda pojawiła się w charakterze gwiazdy – królowej sceny, wykonała jeden utwór, jak również wręczyła Fryderyka Krzysztofowi Zalewskiemu i ekipie Męskiego Grania 2019 za Utwór roku Początek.

Kayah skończyła 50 lat, jednak nadal wyglądała oszałamiająco atrakcyjnie. Gwiazda miała na sobie czarne seksowne body, na które ubrała perłową widowiskową kreację, która odsłoniła jej apetyczny biust oraz niewyobrażalnie zgrabne i długie nogi. Artystka niedawno wróciła z wakacji w Dubaju, zatem w Katowicach mogła zaprezentować w całej okazałości swoją boską opaleniznę. Artystka do swojej zmysłowej odsłony, dopasowała srebrne bardzo wysokie szpilki oraz widowiskową biżuterię.

Królowa polskiej sceny muzycznej specjalnie na galę skróciła oraz wyprostowała swoje lśniące czarne włosy. Bez wątpienia to ona była najseksowniejszą oraz najbardziej utalentowaną gwiazdą Fryderyków 2019.

Zobaczcie jaki ogień!

Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel

Michał Szpak wpadł na Fryderyki 2019 jak prosto z Wersalu! Nie dostał nominacji, ale i tak skradł całe show!


Kayah – Fryderyki 2019, występ

Kayah – Fryderyki 2019, występ

Kayah – Fryderyki 2019

Kayah – Fryderyki 2019

Kayah – Fryderyki 2019

Kayah – Fryderyki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×