Katarzyna Zielińska nawet na spacerze z dzieckiem wygląda jak ikona stylu! Jej torebka kosztowała 13 tysięcy złotych

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska nie może wybrać torebki!

Katarzyna Zielińska właśnie wybierała się na spacer ze swoim dwumiesięcznym synkiem, kiedy okazało się, że musi dokonać trudnego wyboru. Znana aktorka miała przed sobą prawdziwy dylemat – wybrać styl czy wygodę?

Wychodząc się z noworodkiem na spacer odpowiedzialna mama zabiera ze sobą mnóstwo rzeczy – pieluszki i śpioszki na zmianę, mleko, wodę, krem chroniący malutką buzię przed chłodem… Wszystko to zmieści się tylko do potężnej i niekoniecznie szykownej torby.

Dla tak stylowej gwiazdy jak Kasia Zielińska zdanie się tylko na taką torbę to prawdziwe wyzwanie. Trudno było jej zrezygnować z eleganckiego dodatku, zwłaszcza, że w garderobie miała prawdziwą perełkę – piękną torebkę Chanel za ponad 13 tysięcy złotych.

Ostatecznie aktorka postanowiła nie rezygnować z niczego i na spacer wybrała się z obiema torbami. Decyzję na pewno ułatwił jej fakt, że torba na dziecięce rzeczy marki La Millou (399 zł) też jest niczego sobie i na dodatek została zaprojektowana pod Kasi patronatem.

Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze zawojowała czerwony dywan. Tylko ona mogła wybrać dodatki w TYM kolorze do pudrowej sukienki!

Katarzyna Zielińska w niedzielny poranek pochwaliła się wzruszającym zdjęciem z synkiem. “Najfajniejsze co mam!”

Kasia Zielińska w końcu wybrała imię dla drugiego synka! Jest piękne!

 


Katarzyna Zielińska – torebki

Katarzyna Zielińska – torebki

Katarzyna Zielińska – torebki

Katarzyna Zielińska – torebki

Katarzyna Zielińska – torebki

Katarzyna Zielińska – torebki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×