Kate Rozz wróciła na salony! Na pokaz Zienia zabrała ze sobą córkę! Podobna?

Kate Rozz, córka, pokaz Zienia

Kate Rozz, córka, pokaz Zienia

Kate Rozz wróciła na salony po długiej nieobecności. Pojawiła się na pokazie Macieja Zienia, a na prezentację nowej kolekcji projektanta zabrała ze sobą córkę, Mię. Jak wygląda dziecko byłej żony Piotra Adamczyka.

Katarzyna Gwizdała, na polskich salonach znana jako Kate Rozz, zasłynęła w Polsce głównie z burzliwego związku z Piotrem Adamczykiem. Gwiazda wyszła za aktora w 2012 roku, ale już po dwunastu miesiącach zdecydowali się na rozwód. Ich związek nie przetrwał podobno przez prozę życia – napięty grafik aktora nie zgrywał się z rodzinnym życiem. Po rozpadzie związku Kate zniknęła na długo z salonów. Jak sama twierdziła, nigdy nie chciała, by było o niej tak głośno. Teraz znów powróciła do towarzystwa. 24 kwietnia pojawiła się na pokazie Macieja ZieniaŁazienkach Królewskich w towarzystwie swojej córki Mii.

Modelka, która na co dzień mieszka we Francji, zjawiła się na pokazie polskiego projektanta w imponującej kreacji. Gwiazda miała na sobie obcisłe czarne body ozdobione pierzastym futerkiem na biuście. Zamiast spódnicy, założyła… koronkowe spodenki przed kolano, które pięknie podkreślały jej zgrabne nogi. Sylwetka Rozz jest stworzona do podobnych modowych eksperymentów – modelka ma idealną figurę i w każdym wydaniu będzie się prezentowała bosko. Jej córka także nieźle wyrosła i u boku mamy brylowała na salonach jak stała bywalczyni.

Myślicie, że Mia pójdzie w jej ślady?

View this post on Instagram

#KateRozz na pokazie #MaciejZień ????

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Zobacz: Julia Wieniawa wyznaczyła nowy trend, Marina już go podchwyciła! Najpiękniejsze Polki oszalały na punkcie cudownego ciuszka!

Zobacz: Zjawiskowa Marina Łuczenko w obłędnej sukience i szałowych kolczykach pozuje o zachodzie słońca w Andaluzji! Tak pięknie jeszcze nigdy nie wyglądała!

Zobacz: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z synem buszują w salonie Louis Vuitton! Tak wygląda ich życie w Mediolanie!


Kate Rozz z córką – Maciej Zień 2019

Kate Rozz z córką – Maciej Zień 2019

Kate Rozz z córką – Maciej Zień 2019

Kate Rozz z córką – Maciej Zień 2019

Kate Rozz – Maciej Zień 2019

Kate Rozz – Maciej Zień 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×