Księżna Kate już przygotowuje się na Boże Narodzenie. Tylko ona może tak gustownie wyglądać w świątecznym sweterku

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate została oddelegowana przez królową do zorganizowania tegorocznego koncertu kolęd. W sieci ukazał się zwiastun, na którym możemy zobaczyć ją w wartym fortunę świątecznym sweterku. Jak wyglądała?

Księżna Kate poznała swojego przyszłego męża, księcia Williama, jeszcze na studiach. Początkowo tylko się przyjaźnili, jednak z czasem to uczucie zaczęło przeradzać się w miłość. Mimo że wnuk królowej Elżbiety II porzucił swoją ukochaną, ta nie dawała za wygraną i postanowiła o niego zawalczyć. Ostatecznie udało im się przezwyciężyć wszystkie przeszkody.

Zakochani wzięli ślub w 2011 roku i od tamtego czasu księżna regularnie uczestniczy w różnych wydarzeniach. W ich trakcie oczarowuje nie tylko swoimi manierami, ale i świetnymi stylizacjami. W każdej prezentuje się nienagannie, dzięki czemu stała się inspiracją dla wielu kobiet.

Księżna Kate w świątecznym sweterku

Rodzina królewska co roku bardzo celebruje święta Bożego Narodzenia. Pod koniec listopada w zamku Windsor ustawiono 20-metrową choinkę, którą przyozdobiono kolorowymi bombkami.

Księżna Kate także dołożyła wszelkich starań, by ten czas był wyjątkowy dla wszystkich Brytyjczyków oraz fanów monarchini. Ostatnio pracowała przy nagraniach koncertu kolęd w Opactwie Westminsterskim. Program specjalny pt. Royal Carols: Together At Christmas zostanie wyemitowany w Wigilię przez ITV. Materiał będzie dostępny również na platformie ITV Hub. Wydarzenie to zorganizowała żona księcia Williama wraz z The Royal Foundation. Głównym celem zorganizowania tego przedsięwzięcia było oddanie hołdu osobom i organizacjom w całej Wielkiej Brytanii, które wspierały swoje społeczności podczas pandemii COVID-19.

Na nieco ponad tydzień przed emisją ITV udostępniło krótki zwiastun, na którym mogliśmy zobaczyć księżną w czerwonym sweterku. Organizatorka nie kryła swojego podekscytowania, ponieważ to pierwszy raz, gdy powierzono jej tak odpowiedzialne zadanie.

Jestem tak podekscytowana, że ​​będę gospodarzem Together At Christmas w Opactwie Westminsterskim – powiedziała.

Choć Kate słynie z tego, że na wszystkich oficjalnych wystąpieniach prezentuje się w idealnie skrojonych, eleganckich kreacjach, tym razem postawiła na wygodę. Już na pierwszy rzut oka widać, że udzielił jej się świąteczny klimat. W zwiastunie możemy zobaczyć, że włożyła zapinany na guziki sweterek marki Miu Miu w kolorze czerwonym z wyszytymi różami i białym kołnierzykiem.

Wspomniany sweterek można zamówić na stronie Net-A-Porter za ok. 1350 funtów. Po przeliczeniu na naszą walutę jest to ok. 7358 złotych.

Sweterek marki Miu Miu - źródło: Net-A-Porter

Sweterek marki Miu Miu – źródło: Net-A-Porter

Jak oceniacie stylizację Kate?

 


Sweterek marki Miu Miu - źródło: Net-A-Porter

Sweterek marki Miu Miu - źródło: Net-A-Porter

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×