Szukaj

Katarzyna Skrzynecka schudła i zmieniła fryzurę. Blond włosy z grzywką odjęły jej lat. To było świetne posunięcie

Katarzyna Skrzynecka z grzywką

Katarzyna Skrzynecka z grzywką

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Aktorka ma grzywkę, którą dumnie eksponuje na nowym zdjęciu. Co na to internauci?

Katarzyna Skrzynecka znalazła balans między karierą a życiem prywatnym. Na co dzień spełnia się jako aktorka filmowa i teatralna, a także jurorka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda wygrała pierwszą edycję wspomnianego show. Tak spodobała się producentom, że na stałe dołączyła do obsady.

Skrzynecka skupia się też na swoich bliskich. Jest żoną Marcina Łopuckiego. Razem wychowują córkę Alikię. Dziewczyna w tym roku skończy 10 lat. Małżonkowie razem celebrują szczęśliwe chwile, starają się być dla siebie wsparciem w trudnych momentach. Niedawno Łopucki zdobył się na piękny gest i poprosił fanów, by dodali jego żonie otuchy w trudnych chwilach.

Zobacz: Skrzynecką przytłoczyła sytuacja życiowa. To, co zrobił jej mąż wyciska łzy wzruszenia. Jak on ją kocha!

Katarzyna Skrzynecka w grzywce. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka znajduje czas dla swoich fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Niedawno właśnie tam pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w jasnych włosach oraz grzywce. W opisie zdradziła, że przeszła metamorfozę na potrzebę roli – wciela się w postać Alice w jednej z francuskich komedii:

W każdym nowym spektaklu, w każdej nowej postaci wygląda się nieco inaczej…  Im „inniej”, tym LEPIEJ. Oto ALICE… Przebiegła, acz czarująca Francuzka… z wdziękiem serwująca sekwencję kłamstewek swojemu mężowi… Tym samym wyciągając sprytnie od niego…jego grzeszki #spektakl #Premiera #kłamstwo #komediafrancuska #aktorka.

Nowa fryzura aktorki zachwyciła internautów. W komentarzach komplementują zdjęcie i przekonują, że powinna pomyśleć o takiej grzywce:

  • Jest Pani przepiękna, mega utalentowana i przemiła. A na tym zdjęciu po prostu sztos. Ta fryzura Panią odmładza.
  • Zawsze pani pięknie wygląda, ale ta peruka jest świetna. Super zdjęcie, wygląda Pani wystrzałowo. Czy mi się wydaje, czy Pani schudła?
  • Pani Kasiu, spektaklu niestety nie widziałam, ale w tej fryzurze wygląda Pani pięknie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Katarzyna Skrzynecka wygląda rewelacyjnie.


Katarzyna Skrzynecka w grzywce

Katarzyna Skrzynecka w grzywce

Katarzyna Skrzynecka- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Katarzyna Skrzynecka- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Katarzyna Skrzynecka w 2019 roku

Katarzyna Skrzynecka w 2019 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×