Styliści skrzywdzili Kasię Cichopek. Te buty mogli sobie darować. Internauci od razu wyłapali gafę! To nie pierwsza taka wpadka gwiazdy

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się na Instagramie efektami sesji zdjęciowej. Styliści nieźle ją skrzywdzili. Te buty mogli sobie darować. 

Katarzyna Cichopek od wielu lat łączy pracę z macierzyństwem. Razem z Marcinem Hakielem wychowuje dwoje dzieci: Helenę, która ma 9 lat, a także Adama, który jest trzy lata starszy od siostry. Nastolatek rośnie jak na drożdżach. Dowodem może być nowe zdjęcie, na którym widać, że już przerósł znaną mamę.

Oprócz wychowywania dzieci, Kasia spełnia się zawodowo. Gra w serialu M jak miłość, gdzie od wielu lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Prowadzi też Pytanie na śniadanie, gdzie przeważnie wspiera ją Maciej Kurzajewski. Niedawno na widzów czekała niespodzianka. U boku aktorki gościł bowiem inny prowadzący (więcej tutaj).

Katarzyna Cichopek nosi za duże buty. Wpadka stylistów

Katarzyna Cichopek znajduje też czas dla swoich fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Tak jak w piątek, gdy pochwaliła się kulisami jednej sesji zdjęciowej. Zdradziła, że ubrania, które ma na sobie, można znaleźć w sklepach w Warszawie i Poznaniu:

Pozdrowienia z planu sesji zdjęciowej. Backstage znajdziecie na instastory, a stylówki w Warszawie i Poznaniu. A Wy, szykujecie już jesienne ciuchy?

Katarzyna Cichopek ubrała się w jasną marynarkę, którą połączyła z białą bluzką i kremowymi spodniami. Dopasowała sandały na koturnie, które przyciągnęły uwagę internautów. W komentarzach podkreślali, że styliści w ten sposób skrzywdzili aktorkę — buty, które nosi, są zdecydowanie dla niej za duże:

  • Jest Pani piękną kobietą, tylko dlaczego dają Pani za duże buty?
  • Bardzo ładnie tylko buty za duże. Dlaczego tak Panią skrzywdzili? Nie mogę na to patrzeć.
  • Buty to chyba po starszej siostrze? Nie podobają mi się.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Katarzyna Cichopek popełniła tego typu wpadkę. Powodem jest fakt, że gwiazda nosi buty w rozmiarze 34. Przez to bardzo trudno jest jej znaleźć pasujący model.


Katarzyna Cichopek ma za duże buty

Katarzyna Cichopek ma za duże buty

Katarzyna Cichopek ma za duże buty

Katarzyna Cichopek ma za duże buty

Katarzyna Cichopek ma za duże buty

Katarzyna Cichopek ma za duże buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×