Buty pod kolor spodni, a torebka we wzór z płaszcza. Cichopek wyznacza trendy. To już zabawa modą na wyższym poziomie

Kasia Cichopek w płaszczu w kratkę

Kasia Cichopek w płaszczu w kratkę

Kasia Cichopek pokazała się w starannie przemyślanej stylizacji. Jak wyglądała gwiazda Pytania na śniadanie?

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od kilku miesięcy nie jest już tajemnicą. Ujawnili, że łączy ich coś więcej niż tylko praca w dniu 40. urodzin prezenterki Pytania na śniadanie.

Relacja prowadzących śniadaniówkę rozwija się w bardzo szybkim tempie. Po ogłoszeniu związku zadebiutowali na czerwonym dywanie, a tam nie tylko udzielili  wywiadu Jastrząb Post, ale też my jako pierwsi zauważyliśmy piękny pierścionek lśniący na palcu Kasi. Natychmiast sprawdziliśmy nasze podejrzenia i szybko okazało się, że zakochani są już po zaręczynach.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Mówi się już też o ślubnych planach pary. Pojawiły się informacje o tym, że ceremonia ma odbyć się w Grecji. Kasia zdementowała je w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Niewykluczone, że odwiedzimy Grecję wakacyjnie razem z dzieciakami. Ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa.

Związek się rozwija, a Kasia kwitnie. W najnowszej stylizacji pokazała, że dokładnie wie, jak się bawić modą.

Kasia Cichopek w wiosennej stylizacji

Kasia Cichopek w najnowszym poście przywołuje wiosnę, wprowadzając swoich obserwujących w odpowiedni nastrój. Zdradziła, że w jej mieszkaniu już zrobiło się kolorowo.

Dobieranie dodatków do domu sprawia mi wiele radości. Choć za oknami nadal panuje zima, ja już mam wiosnę w mieszkaniu  dominują jasne kolory, pastele i oczywiście kwiaty. Uwielbiam. A Wy już czujecie wiosnę w powietrzu a raczej w sercu? – napisała.

My podglądamy stylizację Cichopek. Płaszcz w kratę i torebka w identyczny deseń, a do tego kremowe spodnie i kozaki w nieco innym odcieniu tego samego koloru sprawiły, że Kasia już swoim wyglądem przywołuje wspomnianą wiosnę. Jak wam się podoba takie zestawienie? Zdjęcia w galerii.

 


Kasia Cichopek w płaszczu w kratkę

Kasia Cichopek w płaszczu w kratkę

Kasia Cichopek w płaszczu w kratkę

Kasia Cichopek w płaszczu w kratkę

Sandra Kubicka, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Sandra Kubicka, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×