Kasia Cichopek na premierze w obszernym swetrze i dżinsach. Nie obeszło się bez odrobiny nonszalancji. Jej buty to zupełnie inna bajka

Kasia Cichopek na premierze

Kasia Cichopek na premierze

Katarzyna Cichopek pojawiła się na pokazie specjalnym filmu Kierunek: Księżyc!. Jak wyglądała gwiazda M jak miłość?

Kasia Cichopek oprócz pracy w serialu i Pytaniu na śniadaniu zajęła się także dubbingiem. Spełniła także marzenie swojej córeczki i zajęła się podkładaniem głosu w kreskówce.

Kochani, zapraszam Was do kin na piękną bajkę „Kierunek Księżyc” już od 02.12
Mam wielką przyjemność wcielić się w Nocną Wróżkę, fantastyczną postać, której użyczyłam swój głos i tym samym spełniłam marzenie mojej córci. Helenka od zawsze chciała, żebym dubbingowała. Moja postać jest zapominalska, śmieszna, chce pomóc, ale różnie to wychodzi.

Jest to piękny, przygodowy film dla dzieci, film, który pokazuje siłę przyjaźni, walkę dobra ze złem. Jest kolorowy, zabawny, po prostu piękne kino familijne. Serdecznie Wam polecam. #dubbing #newchallenge #nowewyzwanie#spelnionemarzenie #lovemyjob

W czwartek pojawiła się na premierze produkcji Kierunek Księżyc, w której zagrała. Jak wyglądała?

Kasia Cichopek na premierze produkcji Kierunek Księżyc

Kasia Cichopek ostatnio jest w centrum zamieszania medialnego za sprawą związku z Maciejem Kurzajewskim. Od dawna nie ukrywają uczucia, jakie ich łączy. Zdecydowali się potwierdzić spekulacje o swojej relacji, po tym, jak złośliwe gratulacje złożyła im była żona prezentera – Paulina Smaszcz. Reporterce Jastrząb Post opowiedzieli, że łączy ich miłość, ale nie planują opowiadać w mediach, jak wygląda ich codzienność.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – mówiła nam szczęśliwa Katarzyna.

Coraz częściej kolorowa prasa spekuluje na temat ich relacji, zwłaszcza że nie jest tajemnicą, że Kasia i Maciej są już po zaręczynach. Prezenterka piękny pierścionek od ukochanego pokazała światu na gali z okazji 70-lecia TVP.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubiły Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Mimo całego zamieszania Kasia cały czas realizuje zawodowe projekty. W czwartek pojawiła się na premierze kreskówki, w której dubbingowała jedną z postaci. Uśmiechnięta pozowała reporterom. Wybrała dosyć swobodną stylizację. Ciepły, obszerny, kolorowy sweter połączyła z dżinsami. Eleganckiego sznytu outfitowi dodały delikatne buty na obcasie.

Zdjęcia w naszej galerii.


Kasia Cichopek na premierze kreskówki Kierunek: Księżyc!

Kasia Cichopek na premierze kreskówki Kierunek: Księżyc!

Kasia Cichopek na premierze kreskówki Kierunek: Księżyc!

Kasia Cichopek na premierze kreskówki Kierunek: Księżyc!

Kasia Cichopek na premierze kreskówki Kierunek: Księżyc!

Kasia Cichopek na premierze kreskówki Kierunek: Księżyc!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×