Kasia Cichopek przyćmiła inne gwiazdy swoją stylizacją. Na 20-leciu „PnŚ” wszyscy patrzyli tylko na nią

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek razem z innymi gwiazdami Pytania na śniadanie świętowała 20-lecie programu. Zdecydowanie przyćmiła innych swoją stylizacją. Wyglądała jak gwiazda światowego formatu. 

Kasia Cichopek ma za sobą niezwykle trudny czas. Kilka miesięcy temu rozstała się z mężem, a 25 sierpnia ostatecznie zakończyła małżeństwo z Marcinem Hakielem. Rozwód pary przeszedł bez żadnych komplikacji, a byli już małżonkowie rozstali się bez orzekania o winie.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówi Aldona Wleklak (agentka Cichopek) w rozmowie z Jastrząb Post.

Chociaż życie prywatne ostatnio dało Kasi mocno w kość, to zdecydowanie nie może narzekać na pracę. Jest jedną z największych gwiazd TVP i cały czas sięga po kolejne zawodowe wyzwania. Kilka ostatnich dni to dla niej intensywna praca w Pytaniu na śniadanie. Wszystko ze względu na 20-lecie programu.

Kasia Cichopek na 20-leciu Pytania na śniadanie. Stylizacja

Kasia poprowadziła wczoraj razem z Maciejem Kurzajewskim jubileuszowy odcinek Pytania na śniadanie w studiu w Warszawie. Pozostali prowadzący czekali na nich w Sopocie, gdzie świętowali dwie dekady śniadaniówki. O poranku wszyscy zebrali się na plaży, a gdy Kasia i Maciej dojechali na wybrzeże rozpoczęła się wielka feta.

W Operze Leśnej z okazji jubileuszu porannego formatu odbył się koncert, który poprowadziły gwiazdy śniadaniówki. Na scenie nie zabrakło muzycznych gości. Przed widownią wystąpili między innymi: Izabella Trojanowska, Pulla, czy Abba Arrival.

Chociaż wszyscy pojawili się w niesamowitych stylizacjach, to zdecydowanie całą uwagę skupiała na sobie Katarzyna Cichopek. Gwiazda poprowadziła wydarzenie w białym kombinezonie projektu Violi Piekut. Jej kreacja miała bardzo ozdobny rękaw z ogromnym kwiatem, ale pięknie też podkreśliła smukłą talię i biust Kasi. Siateczka na dekolcie zdecydowanie przyciągała wzrok. Do wszystkiego dobrała wysokie mieniące się szpilki. Włosy zaczesała gładko w niski kucyk, a usta mocno podkreśliła czerwoną pomadką.

Trzeba przyznać, że trudno było oderwać od niej wzrok. Swoją stylizacją zdecydowanie przyćmiła inne gwiazdy. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 20-lecie PnŚ w Sopocie

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 20-lecie PnŚ w Sopocie

Kasia Cichopek - 20-lecie PnŚ w Sopocie

Kasia Cichopek - 20-lecie PnŚ w Sopocie

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 20-lecie PnŚ w Sopocie

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 20-lecie PnŚ w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×