Szukaj

Jesienna ramówka TVP. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel najpiękniejszą parą! Fanki oszalały na widok sukni gwiazdy!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek na jesiennej ramówce TVP 2019. Aktorka w towarzystwie męża, Marcina Hakiela, promowała program Czar par. Małżonkowie zasiądą w jury nowej edycji kultowego show z lat 90. Zobacz, jak prezentowali się na czerwonym dywanie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wezmą udział w powracającym programie TVP Czar par. Jako jurorzy będą oceniać współpracę duetów w konkurencjach i doradzać, jak ją ewentualnie poprawić.

Jak się okazało, że mamy być jurorami, to zrobiło się nam bardzo miło. Zobaczymy, jakie talenty odkryjemy. Program opiera się głównie na parach, ja liczę na ciekawe osobowości. Z tego, co wiemy, casting był ogromny, a ci, którzy się zakwalifikowali, to takie perełki osobowościowe – powiedziała Cichopek w Pytaniu na śniadanie.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Gwiazdy w wieczorowych kreacjach: Kasia Cichopek, Ola Szwed, Weronika Książkiewicz

View this post on Instagram

I wszystko już jest jasne. Nasz sekretny projekt to Czar Par w @badzmyrazem.tvp Mamy wielką przyjemność zasiąść w programie jako jurorzy. 20 września mija 11 lat od naszego ślubu, więc jakieś doświadczenie małżeńskie za sobą mamy ???? bądźcie Kochani z nami. Już nie mogę się doczekać ???????? #show #tvshow #jury #happy #czarpar

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Zobacz: Katerina Kowalczuk ze “Zniewolonej” pokazała niedrogą kreację na ramówkę TVP! Polskie gwiazdy będą miały poważną konkurencję

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – jesienna ramówka TVP 2019

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, w związku z nowym projektem, pojawili się na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Prezentowali się niezwykle szykownie. Aktorka wystąpiła w pięknej, długiej sukni z asymetryczną górą i z długim rozcięciem na nodze. Kolory kreacji – biały, czarny i burgund, połączone ciekawym wzorem, idealnie współgrały z urodą Kasi. Dopełnieniem stylizacji były srebrne sandały na wysokim obcasie i bardzo ciekawa, czarna torebka w kształcie walca.

Marcin Hakiel prezentował się niezwykle elegancko w kraciastym garniturze i białej koszuli. W jego butonierce pojawił się akcent, idealnie współgrający kolorystycznie z kreacja jego małżonki. Nonszalancji i uroku jego ubiorowi dodawała rozpięta koszula i bose stopy obute w czarne oxfordy. Piękna para!

O tym, że para wyglądała spektakularnie, przekonane są też fanki gwiazdy. Na Instagramie zachwycały się lookiem małżonków, a szczególnie suknią Kasi:

  • Piękna sukienka!
  • Cudowna sukienka. Wow!
  • Piękna sukienka i piękna para.
  • Piękna pani Kasia z przystojnym mężem.
  • Przepięknie Pani wygląda. Mąż też daje radę. Nie mogę oderwać od Państwa oczu!

Dodajmy, że aktorka i tancerz są małżeństwem 11 lat. 20 września przypada rocznica ich ślubu. W programie Czar par  z pewnością wykorzystają swoje doświadczenie małżeńskie do wspierania uczestników.

Zobacz: The Voice of Poland: nowi prowadzący wybrani! TVP zaskoczyło w ostatniej chwili


Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek - makijaż jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek - makijaż jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel- jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel- jesienna ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×