Szukaj

Garderoba Kasi Cichopek tonie w stylowych torebkach. Takiej kolekcji nie ma nawet Danuta Martyniuk

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek uwielbia modę. Gwiazda jest dowodem na to, że ubrania z sieciówek można połączyć z dodatkami z najlepszych domów mody i stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Sprawdziliśmy kolekcję jej torebek. 

Kasia Cichopek od lat jest obecna w show-biznesie. Gwiazda swoją karierę w branży zaczynała jeszcze jako nastolatka, biorąc udział w serialu M jak Miłość. W najpopularniejszej telenoweli w Polsce gra już od dwóch dekad, a po drodze w jej zawodowym życiu pojawiło się wiele kolejnych propozycji współpracy. Regularnie gości w programach rozrywkowych, udziela wywiadów, występuje w reklamach, a kilka miesięcy temu zadebiutowała jako prowadząca śniadaniówkę.

Gwiazda jesienią pojawiła się na antenie Dwójki, jako gospodyni Pytania na śniadanie i jak widać na ekranie, w nowej roli czuje się doskonale. Aktorka cały czas rozwija też własne biznesy, a ma ich już kilka. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje konto na Instagramie, które stało się sporym źródłem dochodu.

Od kilku lat pomaga mężowi doglądać sieci szkół tańca, a teraz ma także dwie własne marki. W ciągu ostatnich miesięcy została właścicielką firmy proponującej autorską biżuterię, a także stworzył serię zapachów sygnowanych własnym nazwiskiem. Perfumy od Cichopek od kilku tygodni są już dostępne na rynku.

Kasia Cichopek ma pokaźną kolekcję torebek

Kasia Cichopek jest wielką miłośniczką mody. Gwiazda często prezentuje w social mediach stworzone przez siebie stylizacje, a obserwatorki zasypują ją komentarzami dotyczącymi garderoby. Wiadomo, że szczególną miłością darzy dodatki, a zwłaszcza torebki. Ma ich całkiem pokaźną kolekcję, a większość z nich to perełki z najwyższej półki, za które trzeba zapłacić nawet po kilka tysięcy złotych.

Kasia uwielbia torebki znanej marki Louis Vuitton. Za model typu pochette trzeba zapłacić około 8 tys., a gwiazda może się pochwalić aż dwiema sztukami. Jest też właścicielką torby od Valentino w rockowym stylu, która jest warta około 6 tys. złotych. Ma w swojej kolekcji również takie, które są już bardziej przystępne cenowo, jak torba Guess czy Pinko, których ceny oscylują w okolicach tysiąca złotych.

Chociaż gwiazda często pokazuje się w ubraniach z popularnych sieciówek, na które nie wydaje majątku, to jeżeli chodzi o torebki, to nie ma zamiaru oszczędzać. W końcu to gadżet, który służy jej przez długie lata. A co w nich trzyma? O tym jakiś czas temu opowiedziała Jastrząb Post:

Telefon, kluczyki do auta. To są dla mnie dwie bardzo ważne rzeczy, bo dają mi poczucie bezpieczeństwa i wolności. Samochód to w ogóle… Wsiadam, jadę i jestem niezależna. Telefon, bo lubię być w stałym kontakcie z bliskimi i trzymać rękę na pulsie. Ja mam tak wielką torebkę i tak ciężką, że ledwo ją dźwigam. I portfel, to także jest element, który daje mi poczucie bezpieczeństwa.

W galerii Kasia i jej ulubione torebki. Takiego szału w swojej garderobie nie ma nawet największa pasjonatka luksusowych gadżetów – Danuta Martyniuk (zobacz jej kolekcję).


Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek w groszkach

Kasia Cichopek w groszkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×