Szukaj

Sylwester 2020: U Karoliny Szostak szykuje się bal do białego rana. Kreacja już jest. Piersi na pierwszym planie

Karolina Szostak - dekolt

Karolina Szostak - dekolt

Karolina Szostak jest już prawie gotowa na huczne obchody sylwestra 2020. Na Instagramie pochwaliła się kreacją. Jej dekolt zdecydowanie jest najpiękniejszą dekoracją kreacji.

Jeżeli chodzi o Karolinę Szostak, to nie można mieć wątpliwości, że gwiazda Polsatu jest jedną z najpiękniejszych obecnie kobiet w branży. Świetnie odnalazła się w uważanym za męski zawodzie komentatora sportowego i widzowie już sobie nie wyobrażają, że miałaby nie relacjonować najgorętszych newsów z tej dziedziny.

Dodatkowo Szostak ma na koncie jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w show-biznesie. Bardzo schudła i trzyma wagę – o żadnych efekcie jo-jo nie może być mowy. Karolina pije czarną kawę, unika słodyczy i wysokokalorycznych posiłków. Zdarza się jednak, że w wyjątkowych okolicznościach odpuszcza sobie dietę. Tak jak w dniu 45. urodzin, kiedy to zdecydowała się zjeść kawałeczek apetycznie wyglądającego tortu, ale generalnie jest bardzo zdyscyplinowana, czym imponuje wielkiej rzeszy kobiet, które biorą ja sobie za wzór.

Jej nowa sylwetka powoduje, że może sobie pozwolić na zdecydowanie bardziej swobodny wybór kreacji, czego dała wyraz, pokazując sukienkę na sylwestra na swoim Instagramie.

Karolina Szostak pokazała kreację na sylwestra 2020

Karolina Szostak jest bardzo aktywna w social mediach, a w czasie pandemii jeszcze częściej czas wpuszcza internautów do swojego życia prywatnego. Na próżno jednak szukać informacji, czy jest zakochana, co bardzo interesuje jej fanów. Niedawno tabloidy obiegły wieści, że dziennikarka jest zakochana.

Twoje Imperium podawało, że Karolina niedawno wybrała się na zakupy, na których towarzyszył jej wysoki, przystojny brunet. Zarówno Szostak, jak i jej partner mieli na twarzach maseczki, przez co w pierwszej chwili trudno było ich rozpoznać. Gdy tygodnik chciał się dowiedzieć, kim jest tajemniczy mężczyzna, Szostak zdecydowanie skomentowała całą sytuację.

Chcieliśmy namówić Karolinę Szostak na zwierzenia na temat przystojniaka u jej boku, ale nie odpowiedziała na próbę kontaktu. Nie jest zatem wykluczone, że ta znajomość nie jest jej obojętna. Bo nigdy wcześniej nie zasłaniała się milczeniem w takich sytuacjach — napisano w magazynie.

Patrząc na to, jak pięknie prezentuje się w kreacji, którą zaprezentowała na swoim Instagramie, można spekulować, że jej promienny wygląd może być efektem nie tylko wrodzonej urody, ale także uczucia.

W szmaragdowej, długiej sukni z przepastnym dekoltem Karolina Szostak wygląda przepięknie. To zdecydowanie jej barwa, a wycięcie w kreacji stanowi nie lada ozdobę. Znowu serca panów zabiją szybciej na jej widok.


Karolina Szostak - kreacja na sylwestra 2020

Karolina Szostak - kreacja na sylwestra 2020

Karolina Szostak - Boże Narodzenie 2020

Karolina Szostak - Boże Narodzenie 2020

Jak mieszka Karolina Szostak?

Jak mieszka Karolina Szostak?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×