Szukaj

Karolina Szostak chwali się nową torebką. To mini cudo kosztuje ponad 4 tys. zł i uchodzi za szczyt luksusu

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak pstryknęła selfie w windzie i poskarżyła się, że jest bardzo zajęta. Nie omieszkała się jednak pochwalić nową torebką, która uznała za pozytyw tego całego zabiegania. Na jaki dodatek się zdecydowała? Jak wygląda i ile kosztuje?

Karolina Szostak ma za sobą spektakularną metamorfozę, o czym rozpisywały się wszystkie kolorowe gazety w kraju. Przeszła na post doktor Ewy Dąbrowskiej, w ramach którego przez określoną liczbę dni jadła posiłki owocowo-warzywne. Skutkiem ubocznym diety jest utrata zbędnych kilogramów. Dodatkowo dziennikarka sporo ćwiczy, a w wolnych chwilach delektuje się czarną kawą, która korzystnie wpływa na metabolizm.

Upływają miesiące, a Szostak cieszy się nienaganną sylwetką, która podziwia wielu, a ona może szaleć ze stylizacjami. Najbardziej chyba lubi buty i torebki. Właśnie pochwaliła się nowym, luksusowym akcesorium.

Karolina Szostak pochwaliła się torebką

Karolina Szostak na co dzień pracuje jako dziennikarka działu sportowego telewizji Polsat. Pomimo pandemii koronawirusa nie przerwała pracy i regularnie pojawia się w studiu. Na wizji zachwyca formą i stylizacjami, ale także poza studiem robi furorę.

Niezależnie czy wybiera klasyczną elegancję, strój sportowy, czy wskakuje w krótkich spodenkach na kosiarkę, zachwyca. Dzisiaj na jej profilu pojawiło się selfie, na którym widzimy nową torebkę gwiazdy, którą chętnie się pochwaliła.

Z hasztagów dowiadujemy się nie tylko o nowym nabytku, ale także tego, że Szostak jest niezwykle zabiegana. Skupmy się jednak na przepięknym dodatku. Nic dziwnego, że Karolina się nim pochwaliła. Cudo z Longchamp kosztuje ponad 4000 złotych i idealnie będzie pasować do różnych stylizacji.

Skórzana torebka, w pięknym odcieniu brązu, w kształcie prostokąta, na podwójnym pasku – krótkim do ręki i długim, do zawieszenia na ramię, ze złotymi wykończeniami, jest niezwykle stylowa. Taki zakup może poprawić humor nawet w najbardziej zabieganym dniu.


Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×