Szukaj

Ikona stylu Karolina Szostak pokazała, jak ubiera się w czasie pandemii. Każda stylizacja pasująca do maski

Karolina Szostak pokazała, jak idealnie dopasować maskę ochronną do stylizacji. Prawdziwa ikona stylu. Sami zobaczcie.
Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak jest uważana za jedną z ikon stylu w polskim show-biznesie. Podczas pandemii koronawirusa pokazała, że środki ochrony osobistej, które są zalecane przez służby sanitarne, można idealnie dopasować do każdego outfitu. Pokazała propozycje na swoim Instagramie.

Karolina Szostak w stylizacjach dopasowanych do maski ochronnej

Szostak zasłynęła z jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Z kobiety z odrobiną ciałka, zmieniła się w prawdziwą chudzinkę – ładnych kilka rozmiarów w dół, spowodowało, że stała się idolką walczących z nadprogramowymi kilogramami pań. Nigdy nie mówiła, że było łatwo – dieta, ćwiczenia, totalna rewolucja w życiu.

Odchudzona pojawia się na wizji, na imprezach, czy nawet prywatnie, wszyscy jej się przyglądają z ogromną uwagą, czy aby na pewno nie dopadł jej efekt jo-jo. Ona jednak dba o to, żeby ciężka praca nie poszła na marne.

Nie dość, że stała się ikoną stylu – jej outfity podziwiają niemal wszystkie Polki, to jeszcze świetnie potrafi się odnaleźć w obecnej sytuacji – i nieźle jej wychodzi zestawianie masek ochronnych z ubraniami. Pokazała to na swoim Instagramie.

Na jednym zdjęć w butelkowozielonej sukience robi selfie w białej maseczce, a na drugim w drodze do windy, już uzbrojona w rękawice, okulary i maskę, pozuje w najmodniejszym płaszczu sezonu – teddy coat.

nowa rzeczywistość #wpracy #popracy #maski #rękawiczki #okulary #zostańwdomu #fota #winda #wiadomo # – podpisała fotografię.

Zdjęcia pokazują, jak prawidłowo zabezpieczyć się, przed zarażeniem. Obowiązkowo maska, rękawiczki i okulary. Karolina udowodniła, że dbając o swoje bezpieczeństwo, możemy i tak świetnie wyglądać.

  • Wspaniałe foto.
  • Jaka szczuplutka, znika pani w oczach.
  • Pięknie!
  • W ochronie, a i tak stylowo.
  • Można? Można.
  • Trzymaj się i bądź zdrowa – piszą fani.

Zobacz także: Chuda jak nitka Karolina Szostak pozuje w krótkiej fryzurze. Ścięła swoje długie włosy?


Karolina Szostak w maseczkach

Karolina Szostak w maseczkach

Karolina Szostak ma swoją ulubioną kawę

Karolina Szostak ma swoją ulubioną kawę

Karolina Szostak w znoszonym obuwiu

Karolina Szostak w znoszonym obuwiu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×