Karolina Szostak walczy z mrozem w „niedźwiedziowej stylizacji”. Nawet opatulona wygląda jak przecinek

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak ma dzisiaj dzień wolny, który postanowiła wykorzystać, na odpoczynek i spacer. Gwiazda włożyła na siebie pluszowy płaszcz i wygodne buty. Fani martwią się, że jeszcze bardziej schudła.

Karolina Szostak jest jedną z najbardziej znanych prezenterek sportowych w naszym kraju. Od lat pracuje w telewizji Polsat, co przyniosło jej sporą rozpoznawalność i zainteresowanie fanów. Nie bez znaczenia jest także jej uroda, która przyciąga przed telewizory potężną liczbę widzów. Zwłaszcza męska część odbiorców bardzo chętnie ogląda najświeższe nowinki ze świata sportu podczas wieczornego wydania Wydarzeń.

45-letnia gwiazda do niedawna była właścicielką bardzo ponętnych kształtów. Kilka lat temu zdecydowała się na zmianę nawyków żywieniowych, które zaowocowały szybką utratą kilogramów. Gwiazda zaczęła nie tylko mówić o sporcie, ale także czynnie włączyła go w swoje życie. To wszystko przyniosło wspaniałe efekty. Do dziś schudła ponad 30 kilogramów.

Karolina Szostak w zimowej stylizacji. Wygląda bardzo szczupło

Zmiana wyglądu Karoliny nie ograniczała się jedynie to utraty wagi. Dziennikarka odświeżyła również swoją garderobę. Zaczęła sięgać po coraz bardziej wyzywające kreacje. Nie zawsze jednak może pozwolić sobie na zwiewne fasony, eksponujące to i owo. W dni takie jak teraz zdecydowanie stawia na ciepłe ubrania, które uchronią jej organizm przez zbyt szybkim ochłodzeniem.

Szostak zaprezentowała swoją zimową stylizację, którą nazwała stylizacją niedźwiedziową. Przyznała też, że jest już nieco zmęczona zimową aurą.

Dzisiaj stylizacja Niedźwiedziowa #śnieg #zima #dzieńwolnyodpracy #spacer #itd. Czy Wy też już czekacie na sezon bez kurtek, czapek i szalików?

Szpilki zamieniła na sportowe, białe obuwie, a kobiece sukienki na wygodne spodnie i t-shirt. Podczas wyjścia z domu nie miała zamiaru zmarznąć, dlatego włożyła na siebie ciepły, pluszowy płaszcz w beżowym kolorze oraz gruby szalik. Zabrała ze sobą też szarą torebkę, która pomieściła niezbędne rzeczy, a przy okazji spaceru zrobiła niezbędne zakupy.

Internauci zwrócili uwagę nie tylko na poszczególne elementy stylizacji, ale także na sylwetkę gwiazdy. Uważają, że mimo kilkuwarstwowej stylizacji wygląda bardzo szczupło. Obawiają się, że ich ulubienica nadal jest na restrykcyjnej diecie:

  • Tylko już się nie rozpływaj w powietrzu więcej, bo jest super.
  • Jak przecinek – czytamy w komentarzach.

Zobaczcie, jak Karolina wyglądała jeszcze kilka lat temu.


Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak - kreacja na sylwestra 2020

Karolina Szostak - kreacja na sylwestra 2020

Karolina Szostak chwali się nowymi włosami

Karolina Szostak chwali się nowymi włosami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×