Szukaj

Piękna Karolina Szostak zmiotła konkurencję na pokazie mody! Największe ikony stylu mogą się przy niej schować!

Karolina Szostak na pokazie Violi Piekut

Viola Piekut należy do ścisłego grona ulubienic polskiego show-biznesu. Gwiazdy uwielbiają jej kreacje, zarówno te wieczorowe jak i ślubne, nic więc dziwnego, że na pokazie najnowszej kolekcji projektantki pojawiły się całym tłumem. Była Anna LewandowskaMałgorzata KożuchowskaAgnieszka Kaczorowska z mężem, która szła do ślubu kilka tygodni temu w kreacji stworzonej właśnie przez Violę. Nie mogło też zabraknąć Karoliny Szostak, która ostatnio rzadko pojawia się na salonach. Tym razem zrobiła wyjątek i nieco zaskoczyła swoją stylizacją.

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Agnieszka Kaczorowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Karolina raczej unika wzorów, sięga częściej po jednolite kolory i proste fasony, które mają podkreślić jej sylwetkę, uzyskaną dzięki miesiącom diety i treningów. Tego wieczoru postanowiła najwyraźniej zaszaleć i zrobić dokładnie na odwrót. Jej stylizacja była bardzo barwna. Dół tworzyła czarna spódnica w białe napisy z zakładkami, sięgająca połowy łydki i czarne szpilki. Górą z kolei rządziła czarna koszula w biały, regularny deseń, a całość wykańczała biała apaszka w czarne gwiazdki.

Swój look wykończyła naturalnie wyglądającymi lokami, mocnym makijażem oczu i rozświetlającym kości policzkowe konturowaniem. Trzeba przyznać, że w tym zestawie bez wątpienia rzucała się w oczy i nie sposób było przejść obok niej obojętnie, ale czy aby odrobinę nie przesadziła?

Jak myślicie? Powinno być mniej wzorów?

Szczuplutka Karolina Szostak kusi Włochów swoim zgrabnymi nogami! W tej młodzieżowej stylizacji wygląda obłędnie!

Karolina Szostak zrobiła show na środku sklepu! Przebierała się na oczach paparazzi

Karolinę Szostak dopadł efekt jo-jo? Najnowsze zdjęcia nieźle rozjaśniają spekulacje!


Czy Karolina Szostak jest polską Angeliną Jolie?

×