Szukaj

Karolina z „Top Model” zafundowała sobie nową fryzurę. Na finale będzie wyglądała lepiej niż w programie

Karolina Płocka metamorfoza

Karolina Płocka metamorfoza

Karolina Płocka, uczestniczka 9. edycji Top Model nie dostała się do finału show, ale została zapamiętana jako ta, która przeszła najodważniejszą metamorfozę w programie. Tuż przed finałem odświeżyła fryzurę. Jak wygląda?

Karolina Płocka to jedna z uczestniczek Top Model 9. Ma 18 lat i jeszcze uczy się w liceum. Jej pasją jest taniec. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Ulubionym projektantem nastolatki jest Karl Lagerfeld, ponieważ, jak wyznała w programie, najbardziej ceni klasyczną, prostą i kobiecą modę.

Karolina zachwyciła jurorów swoją urodą i zaimponowała im pewnością siebie. Poza tym okazało się, że jest bardzo fotogeniczna, a kamera i aparat uwielbiają ją. Przez widzów show z pewnością zostanie zapamiętana jako ta, która przeszła najbardziej spektakularną przemianę w odcinku z metamorfozami. Tuż przed finałem Top Model 9 odświeżyła fryzurę.

 Karolina Płocka z Top Model ma nową fryzurę

W trzecim odcinku trwającej edycji Top Model 9 dowiedzieliśmy się, jak uczestnicy poradzili sobie podczas bootcampu, a następnie, kto dostał się do finałowej 14 i zamieszkał w Domu Modelek. Do grona uczestników dołączyła właśnie wtedy Karolina Płocka, która zachwyciła Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego swoją delikatną urodą oraz niebywałą – jak na dziewczynę w jej wieku – pewnością siebie.

Jak wiadomo, jedną z pierwszych prób dla adeptów modelingu są metamorfozy. Nie wszyscy łagodnie przechodzą czasem drastyczne zmiany, jakie proponują styliści. Ale Karolina przeszła jedną z najbardziej spektakularnych zmian w programie. Fryzjerzy zdecydowali, że radykalnie zmienią jej kolor włosów. Naturalny karmelowy kolor zamienili w szalony blond. . Płocka zmianę przyjęła z entuzjazmem. Próżno było u niej szukać rozczarowania czy rozpaczy z tego powodu, choć na początku postrzegała wizję stylisty jako porażkę.

Tuż przed finałem, modelka postanowiła odświeżyć fryzurę. Efektami pochwalił się stylista fryzur, Łukasz Urbański, który przyznał, że zmiany na głowie Karoliny, to jedna z jego ulubionych metamorfoz. Teraz Karolina nie tylko ma jeszcze jaśniejszy kolor włosów, ale przede wszystkim ponadczasowego boba, który został efektownie wycieniowany. Ta niewielka zmiana jeszcze bardziej dodała Płockiej charakteru.

@KAROLINA.PLOCKA, jedna z moich ulubionych metamorfoz w TOP MODEL.
Dziś odświeżanie koloru przed finałem – napisał spec od metmaorfoz.

Przepięknym efektem zachwyceni są internauci. Nie brakuje komplementów dla młodziutkiej modelki. Są i tacy, którzy uważają, że to ona powinna być w finale Top Model 9. Przypomnijmy, że z przygodą w programie pożegnała się tuż przed ćwierćfinałem.


Karolina Płocka z Top Model – nowa fryzura

Karolina Płocka z Top Model – nowa fryzura

Karolina Płocka - Top Model 9

Karolina Płocka - Top Model 9

Karolina Płocka - Top Model 9

Karolina Płocka - Top Model 9

Dodaj komentarz

 • Ja to ja pisze:

  Super wyglada szkoda ze odpadla🤨

 • Gość pisze:

  Wyglada lepiej niż ta Patrycja co biją pianę nad nią

  • Gość pisze:

   Kwestia gustu, która z nich jest ładniejsza. Prawda jest taka, że Karolina nie ma szans pracować jako modelka ze względu na swój wzrost. W Polsce może i będzie coś robić związanego z modą, ale na kontrakt za granicę nie pojedzie nigdy. Patrycja za to jeśli tylko będzie chciała to ma szansę naprawdę bardzo dobrze pracować.

 • Gość pisze:

  Najładniejsza z całego programu. Powinna być w finale

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×