Gwiazdy dzień po dniu w takiej samej sukience. Julia Kamińska i Ciocia Liestyle noszą ją zupełnie inaczej. Która lepiej?

Julia Kamińska i Ciocia Liestyle

Julia Kamińska i Ciocia Liestyle

Julia Kamińska i Ciocia Liestyle włożyły taką samą sukienkę. Obie gwiazdy postawiły jednak na inne dodatki. Która z nich wygląda lepiej?

Julia Kamińska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. 34-latka zyskała sympatię widzów za sprawą serialu BrzydUla, w którym wcieliła się w główną rolę. Minęła dekada, a produkcja powróciła po latach na ekrany. Mimo że fani z wypiekami na twarzy śledzą losy Uli, zastępca dyrektora programowego TVN ogłosił, że najprawdopodobniej ostatni odcinek zostanie wyemitowany w 2022 roku.

To nie jest soap jak „Na Wspólnej”, gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami. Ta historia była zaplanowana na sto kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej rozciągać w nieskończoność. Zobaczymy, jakie będą pomysły scenarzystów, jeśli uznamy, że jest potencjał do kontynuacji, to być może nagramy jeszcze odcinki na pierwsze półrocze 2022 roku.

Kamińska to prawdziwa kobieta orkiestra. Pokazała swój talent aktorski, miała okazję pracować również przy tworzeniu scenariusza. Dodatkowo nagrała utwór promujący serial, który jest jej interpretacją piosenki Anny Jantar pt. Tyle słońca w całym mieście. Obecnie Julia kończy pracę nad debiutanckim albumem. Do tego wszystkiego biegle mówi po niemiecku.

Zdawać by się mogło, że zawodowo, może poza determinacją, nie łączy jej praktycznie nic z Ciocią Liestyle, która jest influencerką. Nic bardziej mylnego. Obie gwiazdy uwielbiają eventy, których w ostatnim czasie nie brakuje. Mają wtedy okazję oderwać się od swojej codziennej rutyny i pokazać ludziom najlepszą wersję siebie. Szczególnie doceniła to właśnie Ciocia Liestyle, która w styczniu urodziła córeczkę:

Rodzice znów mają wychodne! Ale dziwnie, bo to już drugi raz w tym tygodniu. Od dziesięciu miesięcy nie wyszłam z domu po 20:00, nie mówiąc już, że nie wyszłam ze Współlokatorem – ogłosiła na swoim Instagramie.

Julia Kamińska i Ciocia Liestyle w takiej samej sukience

Julia Kamińska pojawiła się w środowy wieczór na finale programu Top Model. Dzień później odbyła się kolejna celebrycka impreza, czyli urodziny luksusowego Domu Handlowego VitkAc, na który w towarzystwie swojego wybranka, Jakoba Kosela, wybrała się Ciocia Liestyle. Obie gwiazdy postawiły na ściankę tę samą stylizację. Dumnie prezentowały się w czarnej, dopasowanej sukience, której dekolt zdobiły białe falbany.

Aktorka dobrała do niej przezroczyste szpilki ze srebrnym zdobieniem na czubie. Obuwie idealnie sparowało się z grubym naszyjnikiem, który zawisł na jej szyi. Dopełnieniem stylizacji była mała, czarna torebka. Influencerka postawiła natomiast na srebrne szpilki oraz długie kolczyki. Całość dopełnił jasny kuferek.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia. Która z gwiazd wygląda lepiej w czarno-białej kreacji?


Ciocia Liestyle i Jakob Kosel

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×