Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021. Para wyglądała zjawiskowo i nie szczędziła sobie czułości. Te zdjęcia będą zachwycać ich wnuki!

Podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021 na czerwonym dywanie pojawiła się sama śmietanka towarzyska. Jednak szczególną uwagę wszystkich przykuła Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda oczywiście jak zawsze przybyła na imprezę ze swoim mężem Maciejem Pelą.

Małżeństwo nie szczędziło sobie czułości, a czujni fotoreporterzy nie mogli nie skorzystać z okazji i od razu sfotografowali tulącą się parę. Zdjęcia są naprawdę rozczulające. Będą wspaniałą pamiątką nie tylko dla nich, ale także dla ich córek, a nawet wnuków.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na gali Plejady 2021

Aktorka i jej partner są już kilka lat po ślubie, a mimo to nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Na każdej imprezie branżowej pojawiają się razem, a na swoich social mediach często publikują wspólne, romantyczne zdjęcia. Na galę Plejady również stawili się w duecie i wyglądali jak bohaterowie amerykańskiej komedii romantycznej.

Serialowa Bożenka z serialu Klan pojawiła się w pięknej, delikatnej i jasnej sukni w cekiny od Laurelle zdobionej piórami. Wyglądała w niej bardzo subtelnie. Mąż Kaczorowskiej postawił na klasyczny garnitur.

Jednak to wcale nie ich stylizacja przykuła uwagę, a raczej zachowanie. Cały czas byli blisko siebie. W efekcie powstała bardzo romantyczna sesja. Można się rozpłynąć na widok tych zdjęć.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – historia miłości

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela tworzą jedną z piękniejszych par w branży. Ich znajomość zaczęła się od wspólnej pasji, którą jest taniec. Oboje zajmują się tym zawodowo. Kaczorowska występowała przez wiele lat w Tańcu z Gwiazdami – wygrała nawet jedną z edycji.

Po krótkiej znajomości zakochani zdecydowali się na ślub. Skromna i potajemna ceremonia odbyła się w Toskanii, a potem nowożeńcy wybrali się na bajeczną podróż poślubną na Seszele. W lipcu 2019 roku tancerze powitali na świecie swoje pierwsze dziecko — mała Emilkę, a latem tego roku rodzina się powiększyła. Młodsza z pociech nazywa się Gabrysia. Młodzi rodzice nie ukrywają, że córeczki są ich oczkiem w głowie.

Kibicujecie tej parze?


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×