Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

Zdjęcie (1) Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

[1/7] Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Zdjęcie (2) Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

[2/7] Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Zdjęcie (3) Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

[3/7] Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Zdjęcie (4) Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

[4/7] Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Zdjęcie (5) Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

[5/7] Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Zdjęcie (6) Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

[6/7] Agnieszka Kaczorowska – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Zdjęcie (7) Agnieszka Kaczorowska z mężem wparowali na imprezę i nie mogli odkleić od siebie rąk. W efekcie powstała romantyczna sesja. Te fotki będą pokazywać wnukom!

[7/7] Agnieszka Kaczorowska – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

×