Szukaj

Odmieniona Justyna Żyła promuje swój nowy program. Gdzie ona znalazła te spodnie!?

Justyna Żyła promuje swój program

Justyna Żyła promuje program w skórzanych spodniach

Justyna Żyła promuje swój nowy program “Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”.  Jak wyglądała jej stylizacja? Zaliczyła modową wpadkę? Mamy zdjęcia.

Justyna Żyła w skórzanych spodniach promuje nowy program

Kilka tygodni temu Justyna Żyła rozstała się na dobre ze swoim niewiernym mężem, polskim skoczkiem narciarskim Piotem Żyłą. W 2018 roku cała Polska żyła ich rozstaniem, zdradą Piotra i rozwodem, do którego doszło dopiero jesienią. W tym czasie Justyna zdobyła niespodziewaną popularność. Wypromowała swój kanał kulinarny na Youtubie, wzięła udział w nagiej sesji do Playboya. Teraz rozpoczyna karierę jako gospodyni we własnym programie telewizyjnym. Będzie “prała brudy” obcych ludzi na ekranie, rozwiązując problemy w relacjach.

13 grudnia Żyła promowała swój program podczas specjalnej konferencji. Na pierwszy rzut oka widać, że wciąż nie czuje się pewnie pozując przed aparatami, bo wciąż uśmiechała się dość nerwowo. Nie można jednak nie zauważyć zmiany, jaka w niej zaszła. Elegancka, staranna krótka fryzurka i dobrze wykonany makijaż odjęły jej lat i dodały blasku. A stylizacja?

Justyna pojawiła się w białej koszuli z czarnymi lamówkami, czarnych botkach na szpilce i skórzanych spodniach w odcieniu bordo. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że spodnie nie oddawały sprawiedliwości jej sylwetce i były odrobinę zbyt luźne, by podkreślać aspekty figury. Numer mniej i fantastycznie wyeksponowałyby zgrabne nogi Żyły, zamiast optycznie je skrócić.

Jak wam się podoba?

Justyna Żyła planuje brać brudy publicznie! Kontrowersyjny program z jej udziałem niedługo trafi na antenę!

Szybko poszło! Justyna Żyła uwolniła się od Piotra Żyły. Znamy szczegóły rozwodu!

Justyna Żyła postanowiła wsadzić kij w mrowisko! Po rozwodzie z niewiernym mężem wyda kontrowersyjną książkę!


Co sądzisz o publicznych rozstaniach gwiazd?

×