Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia
Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta...

Dziś środa, 23.05.2018

Skłócone ze sobą Justyna Steczkowska i jej siostra Agata na jednej imprezie! Stoczyły ze sobą pojedynek na stylizacje!

Agata Steczkowska, Justyna Steczkowska - Party urodziny, 10 lat (2017)


Justyna Steczkowska i Agata na Party 10 lat

Październik powoli dobiega końca, a wraz z nim kończy się jesienny sezon towarzyski na salonach. 10-lecie magazynu Party, które miało miejsce 19 października było zdecydowanie godnym uwieńczeniem tego okresu – na czerwonym dywanie zjawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu, by świętować razem z gazetą dekadę jej istnienia.

Nie mogło oczywiście zabraknąć Justyny Steczkowskiej, pierwszej diwy polskiej sceny. Ciekawostką jest jednak, że na tej samej imprezie pojawiła się Agata Steczkowska, siostra gwiazdy – jak donoszą tabloidy, konflikt między nimi ostatnio się zaostrzył. Pojedynek na stylizacje pomógł go ostudzić?

Gwiazdy na 10 urodzinach gazety: Natalia Siwiec, Magda Gessler, Michał Szpak, Gosia Andrzejewicz, Paulina Sykut [NA ŻYWO]

To zaskakujące, jak diametralnie różne były ich kreacje! Agata postawiła na prostotę i zdecydowała się na różową sukienkę z długimi, bufiastymi rękawami, luźną górą, pasem ściągającym talię i zwiewnym dołem. Kreacja kończyła się przed kolanem i ładnie zgrywała z rozpuszczonymi włosami Steczkowskiej. Makijaż miała jak zwykle oszczędny, a całość uzupełniła kolorową kolią. Delikatne szpilki w kolorze pudrowego różu zamknęły look.

Justyna, co było do przewidzenia, jak zwykle nie zawiodła i postarała się, by nic nie odwracało uwagi od jej kreacji. Mamy więc do czynienia z klasycznym makijażem – ciemne oko, mocno podkreślone, czerwone usta – i prostą fryzurą. Bez wątpienia stanowiły one jedynie dopełnienie do spektakularnej, koronkowej kreacji, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy Hollywood.

Odważne rozcięcie sukni sięgało niemal do biodra artystki, odsłaniając zgrabną nogę i ukrytą pod wierzchnią spódnicą spódniczkę mini. Koronkowa góra prześwitywała w sposób, który bez wątpienia przyciągał wzrok i odsłaniała biustonosz gwiazdy. Godne uwagi są również rękawki 3/4, kwieciste wzory na wykończeniu górnej spódnicy i złota kopertówka, którą Justyna ożywiła nieco czarną, rockową stylizację. Całość zamknęła z przytupem – bordowymi koturnami.

Która bardziej wam się podoba? Słodka Agata czy drapieżna Justyna?

Agata Steczkowska rozczarowana postawą Justyny: „Rzeczywistość zweryfikowała jej plany”

Justyna Steczkowska - Party urodziny, 10 lat (2017)

Justyna Steczkowska – Party urodziny, 10 lat (2017)

Agata Steczkowska - Party urodziny, 10 lat (2017)

Agata Steczkowska – Party urodziny, 10 lat (2017)

 

Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?Komentarzy: 1


gracja | 23 października 2017, 17:30

Ta siostra jakaś dziwna jest. Wywleka rodzinne sprawy i jeszcze Justyna jest w to wplątywana. Nie rozumiem tego naprawdę.


Dodaj komentarz
×