Szukaj

Julia Wieniawa kupiła śliczną torebkę za 79 zł. Nie wydała fortuny, a i tak wygląda drogo

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa udowadnia, że nie trzeba wydawać majątku, żeby nosić najmodniejsze dodatki sezonu. Jej torebka z popularnej sieciówki kosztuje niecałe 80 złotych, a wygląda jak z luksusowego domu mody.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka, która zyskała popularność dzięki serialowi Rodzinka.pl, szybko zrobiła oszałamiająca karierę. W minionym roku pomimo pandemii nie mogła narzekać na brak kolejnych zawodowych wyzwań. Brała udział w programie Taniec z Gwiazdami, zadebiutowała na deskach teatru, zagrała główną rolę w kolejnym filmie, który miał swoją premierę tuż po świętach. Z powodzeniem rozkręciła także swoje własne biznesy.

Młoda gwiazda zbudowała prawdziwe imperium. Tylko w minionym roku wypuściła na rynek dwie marki. Spełniła swoje wielkie marzenie i może się pochwalić firmą produkującą kosmetyki do makijażu. Jest także właścicielką linii odzieżowej. Przez show-biznes idzie dosłownie jak burza. W branży jest rozchwytywana, a jej kalendarz jest zapełniony po brzegi już na wiele miesięcy do przodu.

Sporo osób zastanawia się, jak ambitna Julia znajduje na to wszystko czas. Pewne jest, że ma wielkie wsparcie swojej mamy – menadżerki.

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki za 79 złotych

Julia stała się inspiracją dla wielu młodych kobiet. Podziwiają one nie tylko jej zaradność i talent do biznesu, którym bezsprzecznie dysponuje, ale także z chęcią podglądają jej styl. Aktorka już od dawna jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych Polek. Mimo młodego wieku zdecydowanie wie, co w modzie piszczy. Z uwagą śledzi najnowsze trendy, a sama stała się symbolem połączenia klasyki z młodzieżowym luzem. Wychodzi jej to doskonale. Dla swoich fanek stała się modowym drogowskazem.

Największe zainteresowanie wzbudzają nie jej wyjścia na czerwony dywan, ale również publikacje na Instagramie, na których pokazuje ubrania czy dodatki z popularnych sieciówek. Jest to gwarancją tego, że szybko znikną one ze sklepowych półek.

Julia na najnowszym zdjęciu ma torebkę bagietkę, którą charakteryzuje krótki pasek i prostokątny kształt. Jest to propozycja w stylu lat 90., do którego Wieniawa często nawiązuje w swoich stylizacjach. Model, na który zdecydowała się gwiazda, można było kupić w sklepie CCC i kosztował zaledwie 79,99 zł. Szybko jednak zniknął ze sklepowych półek.

Julia udowadnia, że nie trzeba wydawać majątku, żeby wyglądać jak prawdziwa gwiazda.


Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×