Szukaj

Julia Wieniawa zabrała mamę na imprezę! Ubrały się identycznie, ale to aktorka odsłoniła więcej ciała!

Julia Wieniawa z mamą impreza

Julia Wieniawa z mamą na imprezie

Julia Wieniawa pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji butów ze znanej sieciówki. Aktorka wybrała bardzo odważny look. Julce towarzyszyła piękna mama.

Julia Wieniawa w 2018 roku rozpoczęła współpracę z popularną marką obuwniczą. Jak podają portale plotkarskie, kontrakt młodej gwiazdy opiewał na 2 miliony złotych. Julia została nową twarzą marki wysadzając z fotela Margaret, która dotychczas reklamowała buty z sieciówki. Wieniawa jako ambasadorka marki specjalnie wybrała swoje ulubione modele z nowej kolekcji na której pojawiła się w towarzystwie swojej mamy.

Julia Wieniawa, znana głównie z serialu Rodzinka.pl oraz drobnej roli w filmie Kobiety Mafii, jako nowa ambasadorka butów spisuje się znakomicie. To ona dyktuje młodzieżowe trendy kolekcji wiosna/lato 2019. Julka zaprezentowała swoje ulubione modele dedykowane do młodych fanek aktorki.

Aktorka na prezentację najnowszej kolekcji butów pojawiła się w bardzo seksownej odsłonie. Aktorka miała na sobie krótkie czarne getry do kolan, czarny zmysłowy gorset odsłaniający jej brzuch oraz biust. Na ten zmysłowy zestaw Julia zarzuciła brązowy wiosenny krótki płaszczyk o fikuśnym kroju. Swój gorący look Julka podkreśliła ślicznymi szpilkami oraz modną torebką w kształcie worka.

Mama Julii, która jest jej menadżerką, wybrała spokojniejszą stylizację, jednak zachowany w podobnych beżowych kolorach. Obie panie prezentowały się znakomicie, wyglądały jak siostry.

Która piękniejsza?

Julia Wieniawa zadziwiła Kasię Zielińską! Jaka jest prywatnie? „To jest inne pokolenie” [WIDEO]

Kariera przez Instagram – tak czy nie? Marieta Żukowska komentuje fenomen Julii Wieniawy [WIDEO]

Gwiazdy na prezentacji tanich butów: Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka, Renata Kaczoruk


Co sądzisz o tej stylizacji Julii Wieniawy?

×