Szukaj

Julia Wieniawa największą kusicielką na gali „JOY-a”. Wyglądała bardzo zmysłowo

Julia Wieniawa JOY 2019

Julia Wieniawa JOY 2019

Julia Wieniawa nie mogła nie pojawić się na gali JOY Influencer Roku 2019, przecież jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów i nie mogło jej tam zabraknąć. Zobaczcie, jak kusząco wyglądała.

Julia Wieniawa pojawiła się na gali JOY Influencer Roku 2019 w bardzo kuszącej odsłonie. Nie mogła się nie pojawić, przecież została nominowana w kategorii Gold Influencer. Jej aktywność w sieci została zauważona, tak jak i ona sama na imprezie. Nie można było przejść obok niej obojętnie.

Zobacz: Gwiazdy na gali magazynu „JOY”: Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Roksana Węgiel, Marina

Julia Wieniawa na gali JOY – jak wyglądała?

Julia Wieniawa nie boi się odważnych stylizacji. Ma piękne ciało, na które ciężko pracuje i wszelkie warunki, żeby nie bać się eksperymentów modowych. Czy tak też było i tym razem?

Na galę JOY Influencer Roku 2019 aktorka wybrała satynową spódnicę w kolorze jasnego beżu, do której dobrała cielisty, bieliźniany gorset, z widocznymi fiszbinami. Bardzo odważnie i bardzo sexy. Niewątpliwie największa kusicielka gali.

Aktorka ciągle może pochwalić się wakacyjną opalenizną, więc wybór kolorów kreacji zdawał się być oczywisty – podkreślały muśnięta słońcem nieskazitelną skórę Julii. Delikatne, oplatające stopy i kostki sandały świetnie dopełniły jej look.

Makijaż lekki, rozświetlający twarz, nadawał jej wizerunkowi świeżości. Włosy pozostawiła rozpuszczone, uczesane w romantyczne fale, od razu narzuca się podobieństwo do gwiazd złotych lat kina Hollywood. Czyż Wieniawa nie wygląda jak Rita Hayworth?

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati na Instagramie: „Chciałam to wysłać prywatnie”. Co na to aktorka?

Co piszą o stylizacji Julii Wieniawy na gali JOY internauci?

Internauci obserwujący Instagram Jastrząb Post nie szczędzą komentarzy przy zdjęciach Julii Wieniawy. Co piszą?

  • Jest młoda i piękna, jeżeli chce to niech eksponuje swoje ciało. Dlaczego nie?
  • Młodość… piękność… zgrabność… – padają komplementy.

Zobacz: Roksana Węgiel i Julia Wieniawa we wspólnej reklamie! Wystąpiły w kampanii zagranicznej sieciówki. Mamy zdjęcia


Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa na gali JOY

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×