Julia Wieniawa promuje serial „Zawsze warto”. Spodnie – genialne, ale „niewidoczne” szpilki, to dopiero hit!

Julia Wieniawa - Zawsze Warto

Julia Wieniawa - Zawsze Warto

Julia Wieniawa była jedną z gwiazd konferencji promującej serial Zawsze warto. Aktorka wybrała stylizację, która z daleka przyciągała uwagę. W co się ubrała? 

Julia Wieniawa na nudę narzekać nie może. Aktorka nie tylko jest niezwykle aktywna na Instagramie, ale także podejmuje się nowych projektów aktorskich. Takim z pewnością jest serial Zawsze warto, gdzie bohaterka grana przez Julkę jest jedną z głównych ról.

Zobacz: Gwiazdy promują serial Zawsze warto: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati

Nic więc dziwnego, że Wieniawa pojawiła się podczas spotkania promującego nowe odcinki serialu. Julia z tej okazji wybrała świetną stylizację. Sięgnęła po białą bluzkę od Misbhv, którą połączyła z biało-niebieskimi jeansami z wysokim stanem. Dobrała do nich wysokie buty ze szklanymi obcasami, a także różową torebkę od Chanel. 

Gwiazda postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone kolorem oko. Kropką nad i były na pół spięte, a na pół rozpuszczone włosy. W takim wydaniu zaprezentowała się świetnie!

Zobacz: Piękne, bogate i zaradne bohaterki „Zawsze warto” są upokarzane przez facetów! Ich życie tylko z zewnątrz przypomina sielankę

Julia Wieniawa – kogo gra w serialu Zawsze warto? 

Aktorka w serialu Zawsze warto wciela się w postać Ady. Bohaterka, grana przez Wieniawę, ma zaledwie 22 lata. Ledwo zdała maturę, bo bardzo wcześnie została mamą. Życie nie było jednak dla niej proste. Ledwo zdała maturę, bo bardzo szybko została mamą. Na dodatek musi spłacać ogromne długi męża, który zniknął z jej życia.

Dziewczyna straciła synka. Próbując wygrać z patową sytuacją, w której się znalazła, zostaje call girl. Przez to wpadła w niebezpieczne towarzystwo. Jak życie Ady zmieni się, gdy na swojej drodze spotka Dorotę (Katarzyna Zielińska) i Martę (Weronika Rosati)? O tym widzowie będą mogli przekonać się już w najbliższą środę.

Zobacz: Julia Wieniawa w roli o jakiej nawet Wam się nie śniło. W serialu „Zawsze warto” zagra widzom na emocjach [DUŻO ZDJĘĆ]


Julia Wieniawa promuje serial Zawsze warto

Julia Wieniawa promuje serial Zawsze warto

Julia Wieniawa - makijaż, konferencja promująca Zawsze Warto

Julia Wieniawa - makijaż, konferencja promująca Zawsze Warto

Julia Wieniawa - konferencja promująca Zawsze Warto

Julia Wieniawa - konferencja promująca Zawsze Warto

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×