Szukaj

Julia Wieniawa nawet w domu nosi okulary przeciwsłoneczne. Nic dziwnego. W końcu to cudo ociekające luksusem

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa nosi okulary za 1500 złotych. Gwiazda wybrała ekskluzywny model, który na tle innych wyróżnia się złotymi elementami. Gdzie można kupić takie cudo?

Kto jak kto, ale Julia Wieniawa jest jedną z tych gwiazd, które mogą pozwolić sobie na spełnianie największych fanaberii. 21-letnia aktorka zarabia lepiej niż jej koleżanki z branży, które na scenie występują tyle lat, ile ona ma w dowodzie. Młoda gwiazda zgarnia kontrakt za kontraktem. Jej obecność w kampanii podnosi zainteresowanie produktem i sprawia, że dla wielu staje się synonimem luksusu i dobrobytu. W końcu Julia prowadzi życie, o jakim większość jej rówieśników może tylko pomarzyć.

Warto podkreślić, że Wieniawa swoją miłość do wysokiej jakości rzeczy świetnie łączy z zasadą zero waste. Często sięga po ubrania i gadżety ze starych kolekcji Prady, Chanel czy Versace, nadając im nowe życie. Wystarczy przypomnieć jej słynną stylizację sprzed roku, opierającą się na ubraniach wyciągniętych z szafy mamy. Gwiazda zrobiła w niej furorę na czerwonym dywanie.

Julia Wieniawa nosi okulary za 1500 złotych. Co to za marka?

O ile w przypadku ubrań czy torebek nawet po latach o wiele łatwiej jest zachować „świeżość” i uniknąć większych śladów użytkowania, o tyle trudnej jest w przypadku akcesoriów takich jak okulary. A do tych Julia ma sporą słabość. Co jakiś czas pokazuje modele, o które właśnie wzbogaciła się jej kolekcja.

Ostatnio w garderobie gwiazdy Zawsze warto pojawiły się czarne okulary przeciwsłoneczne o nieregularnym kształcie, ozdobione złotymi akcentami, które łączą zauszniki z resztą obudowy.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Sprawne oko fanów mody szybko wypatrzyło, że model Julii to cudo z kolekcji włoskiego domu mody Bottega Veneta. Niestety model, z którym Wieniawa nie rozstaje się nawet w domu, nie należy do najtańszych. Na oficjalnej stronie sklepu trzeba za niego zapłacić 340 euro, czyli prawie 1500 złotych. Wiadomo jednak, że włoska jakość połączona z ponadczasowym designem posłuży gwieździe na długie lata i idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wielu stylizacji. W końcu minimalizm zawsze jest w trendach.


Julia Wieniawa w okularach Bottega Veneta

Julia Wieniawa w okularach Bottega Veneta

Julia Wieniawa odpoczywa na Sycylii. Pokazała zdjęcia z wakacji

Julia Wieniawa odpoczywa na Sycylii. Pokazała zdjęcia z wakacji

Julia Wieniawa odpoczywa na Sycylii

Julia Wieniawa odpoczywa na Sycylii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×