Julia Wieniawa pochwaliła się nową torebką. „Podpatrzyłam ją u Hailey Bieber”. Cudna, ale jej cena powala na kolana

Julia Wieniawa Hailey Bieber

Julia Wieniawa Hailey Bieber

Julia Wieniawa dokonała fantastycznego zakupu. Jej garderoba powiększyła się o świetną torebkę. Aktorka podpatrzyła ją u Hailey Bieber i zapragnęła mieć w swojej kolekcji. Właśnie odebrała paczkę.

Julia Wieniawa w show-biznesie jest nie do zatrzymania. Niemal każda produkcja z jej udziałem błyskawicznie staje się bardzo popularna, a jej udział w projekcie jest gwarancją sukcesu.

Dodatkowo aktorka z powodzeniem prowadzi dwie firmy – kosmetyczną i odzieżową, które zyskują coraz więcej klientów, a ona może realizować swoje dodatkowe pasje, jakimi są moda i makijaż. Idzie jej świetnie, a marki zdobywają coraz więcej klientek.

Aktorka inwestuje w nieruchomości. To najlepszy sposób, w jaki można zabezpieczyć przyszłość, a rozsądna Julia Wieniawa dba o to, żeby mieć gwarancję, że jej ciężko zarobione pieniądze nie przepadną. Już jakiś czas temu kupiła trzecie mieszkanie, które tym razem jest położone na szczycie luksusowego apartamentowca. Remont relacjonowała w social mediach. Nie oszczędzała na detalach, a efekt jest wspaniały i już może się nim cieszyć, bo od kilku miesięcy mieszka w penthousie, który tak pieczołowicie i z dbałością o każdy detal urządzała.

Jednym z naczelnych pomieszczeń w jej nowym domu jest garderoba pełna skarbów. Julia właśnie pochwaliła się nowym nabytkiem, który dołączy do całej masy modowych perełek w jej szafie.

Julia Wieniawa pochwaliła się nową torebką. Taką samą ma Hailey Bieber

Julia Wieniawa nie ukrywa, że kocha modę i bardzo lubi oryginalne stylizacje. Sama jest mistrzynią i każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wzbudza ogromne zainteresowanie. Młoda aktorka ma niesamowite wyczucie trendów. Kiedy zauważyła piękną torebkę na Instagramie żony Justina Biebera, Hailey, natychmiast zapragnęła ją mieć w swojej kolekcji. Nawet dokładnie wiedziała, do czego będzie ją nosić.

Na Instastory pochwaliła się, że przesyłka właśnie dotarła.

Jest, dotarła, będę ją nosić do zielonych butów – mówiła w relacji – Podpatrzyłam ja kiedyś u Hailey Biber.

Julia niemal natychmiast rozpakowała cacko i zrobiła zdjęcie w dopasowanej do torebki stylizacji. Dodatek jest trudno dostępny. Pochodzi z kolekcji Bottega Veneta i trzeba na niego wydać około 9 tys. złotych. Zajrzyjcie do naszej galerii. Ładna?


Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×