Szukaj

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki szaleją na placu zabaw. Ukochany aktorki włożył buty pod kolor jej nowej torebki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzą zgrany duet, i to dosłownie. Para na spacer ubrała się w stylizacje, które dyskretnie ze sobą korespondowały. Wszystko dzięki najnowszej, luksusowej torebce aktorki.

Julia Wieniawa w październiku ogłosiła światu, że jest zakochana. Chociaż nie zdradziła tożsamości swojej drugiej połówki, to media błyskawicznie rozgryzły, kto tym razem skradł jej serce. Okazało się, że z aktorką związał się Nikodem Rozbicki.

Para już kilka miesięcy wcześniej była ze sobą łączona. Ich romans z pewnym przekonaniem potwierdził Hubert Gromadzki z Top Model, który swego czasu zabiegał o względy Julii. Niestety bezskutecznie.

Wszyscy wiemy o tym, że oni kiedyś byli ze sobą, później się rozstali, teraz znowu się zeszli więc mogą być taką power couple. Oni się już długo znają, też u nich zaszły pewne zmiany. Oni je akceptują, chcą być ze sobą. Ja im życzę naprawdę wszystkiego najlepszego – zdradził Jastrząb Post.

W ostatnich tygodniach Julia i Nikodem zrobili sobie przerwę od publikowania wspólnych zdjęć na Instagramie. Po serii romantycznych fotek z Egiptu, którymi dzielili się z fanami, zdecydowali się na krótki odpoczynek od social mediów. Dopiero teraz wrócili z nowymi publikacjami.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na majówkowym spacerze

Julia zamieściła na swoim profilu zdjęcia z placu zabaw. Towarzyszyli jej Nikodem i Lusia, dla której aktorka jest ciocią. Gwiazda swoją sportową stylizację uzupełniła najnowszą torebką, jaka pod koniec kwietnia trafiła do jej garderoby. To model Bottega Venta za 9 tysięcy złotych, który już wcześniej Wieniawa podpatrzyła u Hailey Bieber.

Zielona, pleciona torba tak bardzo przypadła do gustu polskiej gwieździe, że ta postanowiła zamówić ją w butiku online. Gdy tylko paczka z zagranicy dotarła do jej domu, od razu pochwaliła się jej zawartością na Instastory.

Jest, dotarła, będę ją nosić do zielonych butów – mówiła w relacji.

Wyrazisty akcent zdecydowanie nadał charakteru stylizacji Julii. Zielone elementy można zauważyć także w ubiorze Nikodema. Aktor zdecydował się na sznurówki w podobnym odcieniu co torebka jego ukochanej. W efekcie stworzyli ciekawą, dyskretnie korespondującą ze sobą całość.

Zobaczcie, jacy oni są stylowi nawet na spacerze wokół osiedla.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na spacerze

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na spacerze

Julia Wieniawa z zieloną torebką Bottega Veneta

Julia Wieniawa z zieloną torebką Bottega Veneta

Julia Wieniawa z zieloną torebką Bottega Veneta

Julia Wieniawa z zieloną torebką Bottega Veneta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×