Szukaj

Julia Wieniawa cała w dżinsie. Nie poznalibyśmy jej, gdyby nie podpis pod zdjęciami

Julia Wieniawa w dżinsie

Julia Wieniawa w dżinsie

Julia Wieniawa pojawiła się na 40. urodzinach znanej marki odzieżowej, ubrana w dżins. Trudno było ja rozpoznać. Zobaczcie.

Julia Wieniawa pojawiła się na imprezie zorganizowanej przez znaną markę odzieżową. Pozowała do zdjęć cała w dżinsie. Trudno było ją rozpoznać.

Zobacz: Ogromny upał to pikuś przy tym, co pokazała Julia Wieniawa! Jej sesja w bikini rozgrzewa do czerwoności! Co za fotka

Julia Wieniawa cała w dżinsie na urodzinach znanej marki – jak wyglądała?

Julia Wieniawa na 40. urodziny marki odzieżowej wybrała dżinsowy zestaw. Oversizowe spodnie i kurtka, kapelusz na głowie, wszystko było z niebieskiego denimu. Pod okrycie nałożyła obcisły, krotki top.

Na nogach miała bardzo modne, białe sportowe buty na grubej podeszwie. Delikatności całej stylizacji nadawała pudrowa torebka na łańcuszku.

W makijażu aktorka postawiła akcent na usta, używając krwistoczerwonej szminki. Spod kapelusz swobodnie spływały jej loki.

Nonszalancki look gwiazdy sprawił, że trudno było ją rozpoznać. Nakrycie głowy rzucało cień na twarz, a oversizowe ubrania kompletnie ukryły wspaniałą figurę Julii Wieniawy. Filigranowa aktorka dosłownie zniknęła pod dżinsem.

Dla wielbicieli jej kształtów, z pewnością nie była to ulubiona stylizacja, natomiast nie można odmówić jej oryginalności. Julia jak zawsze odważnie podążyła swoją ścieżką.

Zobacz: Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest córeczką mamusi. A jakie są jej relacje z ojcem? „Jest z innego środowiska” [WIDEO]

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa cała w dżinsie

Niejednokrotnie pisaliśmy już, że Julia Wieniawa podąża za trendami, ale nie boi się postawić na oryginalny look. Wyróżnia się doskonałą figura, więc nie musi się obawiać w zasadzie żadnej stylizacji. Nie wszystkie jej odsłony muszą się zawsze podobać, natomiast nie można jej odmówić odwagi w wyborze stylizacji i trafnego przewidywania nadciągających trendów.

Zobacz: Roksana Węgiel i Julia Wieniawa we wspólnej reklamie! Wystąpiły w kampanii zagranicznej sieciówki. Mamy zdjęcia

 


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×