Szukaj

Julia Wieniawa błyszczy na premierze bajki. To ostatni moment, kiedy mogła pozwolić sobie na takie buty

Julia Wieniawa na premierze bajki

Julia Wieniawa na premierze bajki

Julia Wieniawa pojawiła się na premierze bajki Salma w krainie dusz i dosłownie błyszczała na ściance. Zobaczcie, jak zjawiskowo wyglądała młoda aktorka.

Julia Wieniawa uchodzi za jedna z najlepiej ubranych aktorek młodego pokolenia. Jest też znana z wyczucia stylu. Nie boi sie szokować swoimi wyborami outfitów. Tym razem pojawiła się na premierze bajki w pięknej błyszczącej sukience i sandałach.

Zobacz: Mistrzowska odpowiedź Oli Szwed na pytanie o związek Barona i Julii Wieniawy! Gwiazda pokazała niesamowitą klasę [WIDEO]

Julia Wieniawa na premierze Salmy w krainie dusz. Jak wyglądała?

Julia Wieniawa dubbingowała główna postać meksykańskiej kreskówki, dlatego pojawiła się na premierze bajki Salma w krainie dusz.

Na tę okazję założyła mieniącą się jak pudełeczko z klejnotami krótką sukienkę w kolorze różowego złota. Kreacja miała głęboki dekolt i ciekawy krój, asymetryczny u dołu. Całość aktorka uzupełniła o piękne, złote sandałki na wysokim obcasie i zjawiskową torebkę – szarą, na złoty kółku.

Makijaż wybrała świetlisty, w kolorach dopasowanych do kreacji, a włosy upięła na bok i pozwoliła im spływać w miękkich falach.

Julia Wieniawa znowu udowodniła, że w swoim pokoleniu nie ma sobie równych na ściankach.

Zobacz: Julia Wieniawa pochwaliła się garderobą! Luksus prawie jak u Kylie Jenner

Julia Wieniwawa - błyszcząca sukienka

Julia Wieniwawa – błyszcząca sukienka

Salma w krainie dusz – o czym jest bajka?

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą.

Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę.

Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia ( Źródło: Kino Świat).

Zobacz: Julia Wieniawa w sukience, która odsłoniła prawie wszystko! Pierwszy raz włożyła tak odważną kreację


Julia Wieniwawa - błyszcząca sukienka

Julia Wieniwawa - błyszcząca sukienka

Julia Wieniawa w błyszczącej stylizacji na premierze bajki

Julia Wieniawa w błyszczącej stylizacji na premierze bajki

Julia Wieniwawa - błyszcząca sukienka

Julia Wieniwawa - błyszcząca sukienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×