Plejada gwiazd na imprezie, ale to Jolanta Kwaśniewska pokazała, co to KLASA. Takiego stylu można pozazdrościć

Jolanta Kwaśniewska na Power Woman 2022

Jolanta Kwaśniewska na Power Woman 2022

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła wyglądem podczas Gali Woman Power 2022. Jak wyglądała w wybranej na ten wieczór stylizacji?

30 września na gali Woman Power 2022 w warszawskim hotelu pojawiły się wpływowe i piękne kobiety. Wśród nich były Małgorzata Rozenek, Kayah i Jolanta Kwaśniewska. Miały ku temu szczególną okazję. Jaką? O tym na swoim profilu napisała uczestnicząca w wydarzeniu prezenterka Dzień Dobry TVN Gosia Ohme:

To będzie wieczór pełen motywacji, inspiracji kobiecej i biznesowej. Liderki z różnych branż i – można rzec – różnych światów – podzielą się doświadczeniami, jakie zdobyły w życiu i biznesie: sukcesach, nagrodach, ale też upadkach i podnoszeniu się z kolan. Rozmowy będą również próbą odpowiedzi na pytania: Jakie cechy powinna mieć kobieta mocy? Jak promować kobiece, siostrzane wsparcie? Stworzymy społeczność silnych kobiet, poszukamy inspiracji, zrozumienia i autentyczności! Poczujemy tę wspierającą kobiecą energię!

Wśród pań zdecydowanie wyróżniała się Jolanta Kwaśniewska, która jak zawsze prezentowała się nienagannie.

Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na Gali Woman Power 2022?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy swoją misję dla kraju rozpoczęli w 1995 roku i przez kolejnych 10 lat reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej. Żona prezydenta nigdy nie zajmowała się polityką wprost, ale bardzo angażowała się w sprawy społeczne i pomoc charytatywną. Po zakończeniu prezydentury męża prowadzi własną fundację, która obecnie skupia się na pomocy Ukrainie i jej mieszkańcom.

Kwaśniewska słynie z nienagannego stylu i dobrych manier. Przez 10 sezonów uczyła w swoim programie Lekcja stylu reguł savoir-vivre. Mimo upływu lat nadal prezentuje się nienagannie i jest chętnie brana przez Polki za przykład. Kiedy pojawia się publicznie, zawsze zachwyca stylizacją.

Wszyscy oczekują, że Pierwsza Dama będzie godnie reprezentowała kraj, prasa ocenia jej ubiór, fryzurę. Ta presja nie jest łatwa. Pewnie nie uwierzycie, ale będąc małżonką prezydenta, sama płaciłam za wszystkie ubrania, sama się czesałam i robiłam makijaż – mówiła w Vivie!

Podczas gali Woman Power 2022 zdecydowanie wyróżniała się wśród uczestniczek eventu. Była pierwsza dama postawiła na czerwień. Zestawiła pięknie wykończoną tunikę z długą czarną spódnicą i botkami w tym samym kolorze. O jej strój zadbała marka Carolina Herrera. Jak zwykle nienagannie uczesana i w idealnie zrobionym makijażu przyciągała obiektywy zgromadzonych fotoreporterów.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Jolanta Kwaśniewska - Woman Power 2022

Komentarze