Internautki zachwycają się awangardową torebką Joanny Opozdy. Sprawdziliśmy cenę i markę

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pojawiła się na otwarciu butiku Philippa Pleina w Warszawie. Uwagę zwróciła jej pięknie mieniąca się torebka. Wiemy, ile kosztuje.

2 czerwca odbyło się otwarcie pierwszego w Polsce butiku Philippa Pleina. Niemiecki projektant przybył do naszego kraju, by osobiście zainaugurować wydarzenie. Na miejscu pojawiły się największe gwiazdy polskiego show-biznesu – między innymi Marcelina Zawadzka, Alek Baron z Sandrą Kubicką, Barbara Kurdej-Szatan, Krzysztof i Maja Rutkowscy i Anna Wendzikowska. Na wydarzeniu nie zabrakło także Joanny Opozdy.

W życiu gwiazdy Pierwszej miłości sporo się ostatnio dzieje. Aktorka w sierpniu ubiegłego roku wzięła ślub z Antkiem Królikowskim. Jakiś czas później para potwierdziła, że spodziewają się dziecka. Syn Joanny i Antka przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku, a młode małżeństwo nadało mu imię Vincent. Tuż po narodzinach dziecka media obiegła informacja, że małżeństwo aktorów uległo rozpadowi. Powodem rozstania miał być romans Królikowskiego z sąsiadką. Obecnie para jest w trakcie rozwodu.

Nasze źródło niedawno mówiło, że Joanna musi mierzyć się z nieprawdziwymi doniesieniami na temat zaangażowania Antka w wychowywanie syna:

Nie jest prawdą, że zabiega o spotkania, jest zbyt zajęty swoim życiem i wakacjami z nową kochanką. Syna widział kilka razy od jego narodzin. Dziwnym trafem zawsze kiedy jedzie pod blok Joanny, towarzyszą mu paparazzi. Joasia widzi, co się dzieje i ma dość jego ustawek i wykorzystywania małego Vincneta do ratowania wizerunku – zdradza nasz informator.

Pomimo bolesnych doświadczeń młoda mama nie zamyka się w czterech ścianach i chętnie uczestniczy w branżowych eventach.  Na otwarciu butiku Philippa Pleina udowodniła także, że ma ogromne wyczucie stylu i potrafi idealnie skomponować stylizację.

Gwiazda pojawiła się na wydarzeniu w sukience mini przypominającej kimono w modnym, neonowym odcieniu różu. Aktorka postanowiła nie odwracać uwagi od kreacji butami, dlatego postawiła na delikatne sandały z przeźroczystym paskiem.

Joanna Opozda ze stylową torebką. Cena i marka

Sukienka Opozdy bez wątpienia zrobiła ogromne wrażenie, ale uwagę przykuła także jej torebka. Błyszczący, oryginalny dodatek gwiazdy w kolorze srebra, mienił się jak diament, sprawiając wrażenie niezwykle drogiego. Jak jest naprawdę?

Joanna Opozda na otwarciu butiku Philippa Pleina

Joanna Opozda na otwarciu butiku Philippa Pleina

Okazuje się, że torebka, którą Opozda wybrała na otwarcie butiku, kosztuje niemal 4,5 tysiąca złotych. To produkt, który w swoim asortymencie ma włoska projektantka Benedetta Bruzziches.

Gwiazda niewątpliwie zaszalała na zakupach, co z pewnością się opłacało, ponieważ luksusowy dodatek idealnie podkreślił całą stylizację, dodając jej elegancji i klasy.

Joanna Opozda torebka

Joanna Opozda z torebką wartą 3.5 tysiąca złotych

Zobaczcie, jak Opozda prezentowała się podczas wydarzenia.


Joanna Opozda na otwarciu butiku Philippa Pleina

Joanna Opozda na otwarciu butiku Philippa Pleina

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda na otwarciu butiku Philippa Pleina

Joanna Opozda na otwarciu butiku Philippa Pleina

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×