Joanna Opozda zachwyciła na otwarciu butiku. Różowa kreacja idealnie wyeksponowała jej nogi. A fryzura? Sztos

Joanna Opozda na otwarciu butiku

Joanna Opozda na otwarciu butiku

Joanna Opozda na otwarciu butiku. Aktorka zachwyciła stylizacją i forma po urodzeniu dziecka. Jak wyglądała? Zdjęcia.

Joanna Opozda 2 czerwca pojawiła się wśród gwiazd, które wzieły udział w otwarciu luksusowego butiku w Warszawie. Ochoczo pozowała reporterom, czemu nie ma się co dziwić, bo wygladała zjawiskowo.

Jak wyglądała Joanna Opozda na otwarciu butiku?

Joanna Opozdalatem ubiegłego roku poślubiła Antoniego Królikowskiego. Niestety historia ich miłości nie okazała się mieć happy endu. Mimo że wkrótce po uroczystości małżonkowie ogłosili, że zostana rodzicami, a Vincent przyszedł na świat w lutym tego roku, szybko wyszło na jaw, że małżonkowie się rozstali, a jego ojciec miał wejść w nowy związek.

Jakby mało było tych trudnych wydarzeń, mały Vincent zachorował i trafił do szpitala. Sytuacja została opanowana, a aktorka przekazała ostatnio, że jej synka czekają jeszcze bolesne badania. W komentarzu pod jednym z jego zdjęć napisała, że wierzy, iż będzie dobrze.

Joasia wróciła też do pracy, co nie wszystkim się spodobało. Pisaliśmy o tym tutaj. Aktorka bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Już niejednokrotnie chwaliła się swoją figurą. Jakiś czas temu pokazała, jak 3 miesiące po porodzie wygląda jej brzuch. Nie ukrywała przy tym, że skorzystała z dobrodziejstw współczesnej medycyny i wykonała zabieg, ale i tak efekt jest imponujący. Tym bardziej, że w trakcie oczekiwania na pierworodnego przytyła 18 kilogramów, co nie jest wcale tak mało, zważywszy na drobną posturę Asi.

Teraz jednak już zachwyca figurą. Na otwarciu butiku Philippa Pleina pojawiła się w różowej kreacji, w której wyeksponowała nogi. Całość dopełniła delikatnymi butami na obcasie, oryginalna torebką i świetlistym makijażem. Uwagę zwracała także fryzura Opozdy. Zwykle stawia na rozpusznone włosy, ale tym razem związała je w kok na czubku głowy. Nie da się ukryć, że wyglądała zjawiskowo.

Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami.


Joanna Opozda - otwarcie butiku

Joanna Opozda - otwarcie butiku

Joanna Opozda - otwarcie butiku

Joanna Opozda - otwarcie butiku

Joanna Opozda - otwarcie butiku

Joanna Opozda - otwarcie butiku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×