Joanna Opozda wreszcie w kolorze! Ukochana Antka na imprezie wyglądała jak apetyczna brzoskwinka

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antoni Królikowski, zapatrzeni w siebie, pojawili się na premierze teledysku Pawła Tura. Jaką stylizację wybrała aktorka? W końcu widzimy ją w kolorze.

W piątek 11 września odbyła się premiera teledysku do nowej piosenki Wilk Pawła Tura. Impreza przyciągnęła gwiazdy, wśród nich pojawili się Antoni Królikowski i Joanna Opozda. To już kolejny raz, kiedy pozowali zapatrzeni w siebie, a aktorka zachwycała stylizacją. Tym razem postawiła na kolor.

Joanna Opozda na premierze teledysku. Jak wyglądała?

Joanna i Antek są bardzo w sobie zakochani, co potwierdzają nie tylko liczne wspólne zdjęcia w social mediach, ale też te ze wspólnych wyjść. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Asia w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że ich uczucie zrodziło się z przyjaźni i być może to jest recepta na udany związek:

Zawsze jak się gdzieś widzieliśmy to się uwielbialiśmy, ale te nasze drogi się nigdy wcześniej nie zeszły. Zawsze on był zajęty, albo ja. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Myślę, że przyjaźń w związku to jest podstawa. Ja czuję, że Antek jest w tym momencie najbliższą mi osobą i że jest moim prawdziwym przyjacielem.

Każde ich wspólne wyjście dowodzi, że między tym dwojgiem jest silna chemia. Tym razem pojawili się na premierze teledysku. Jak zawsze trzymali się za ręce. Wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Joasia w końcu pojawiła się w kolorze. Postawiła na krótką, prostą w kroju sukienkę w kolorze brzoskwiniowym, która apetycznie podkreślała jej idealną figurę. Na nogach miała delikatne sandałki na obcasie i czarną torebeczkę w dłoni. Delikatny makijaż i pofalowane włosy dodawały jej świeżości. Wyglądała przepięknie. Nic dziwnego, że Antek nie mógł od niej oderwać wzroku.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku

Trzeba przyznać, że Joanna w kolorze prezentuje się świetnie, a wybrany przez nią odcień idealnie podkreślał letnią opaleniznę.


Joanna Opozda na premierze teledysku

Joanna Opozda na premierze teledysku

Joanna Opozda na premierze teledysku

Joanna Opozda na premierze teledysku

Joanna Opozda na premierze teledysku

Joanna Opozda na premierze teledysku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×