Szukaj

Ciężarna Joanna Kulig podkreśliła brzuszek obcisłą sukienką! Widać go jak na dłoni

Joanna Kulig ciążowy brzuszek

Joanna Kulig ciążowy brzuszek

Joanna Kulig z ciążowym brzuszkiem w Los Angeles

Joanna Kulig pochwaliła się pokaźnym ciążowym brzuszkiem podczas festiwalu The Contenders w Los Angeles. Informacja o jej ciąży wprawiła fanów w euforię – gwiazda Zimnej Wojny, która w Cannes 2018 zrobiła niesamowitą furorę i walczy o Oscara 2019, za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Nie zwalnia jednak tempa pracy zawodowej, bo jej kariera wystrzeliła jak z procy od czasu premiery filmu Pawła Pawlikowskiego.

Kulig dostał duży kontrakt reklamowy, rolę w zagranicznym serialu, a obecnie jeździ po świecie promując Zimną Wojnę. Z każdym tygodniem coraz bardziej widać, że gwiazda spodziewa się dziecka – najlepiej uchwycili to fotografowie podczas festiwalu filmowego, na który wybrała się kilka dni temu. Kulig wystąpiła w obcisłej zielonej sukience, której fason świetnie podkreślił jej krągłości.

I choć gdy stała na ściance nie było tego widać aż tak wyraźnie, gdy usiadła w fotelu podczas swojego panelu, brzuszek był bardzo wyraźny. Do swojej sukienki Joanna dobrała sandałki na obcasie z kolorowymi paseczkami. Makijaż jak zwykle utrzymała w stosownym minimum, a prosta fryzurka dodała jej uroku i dziewczęcego czaru.

Trzeba przyznać, że ciąża naprawdę jej służy. Aktorka wygląda na szczęśliwą i promienieje, a jej krągłości każdego dnia robią się coraz większe. Jak myślicie, będzie syn czy córka? 😉

Joanna Kulig po raz pierwszy skomentowała swoją ciążę! Nie oszczędziła też swojego męża!

Legenda kina została matką chrzestną dziecka Joanny Kulig! Doskonały wybór!

Joanna Kulig spełnia wielki sen swojej mamy! Życzyła jej międzynarodowej kariery? „Od lat marzyła, by…”


Ciężarna Joanna Kulig na festiwalu w Los Angeles

Ciężarna Joanna Kulig na festiwalu w Los Angeles

Ciążowy brzuszek Joanny Kulig

Ciążowy brzuszek Joanny Kulig

Joanna Kulig w ciąży na Deadline Contenders w Los Angeles

Joanna Kulig w ciąży na Deadline Contenders w Los Angeles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×