Szukaj

Ciężarna Joanna Kulig olśniła Hollywood! Polka błyszczała na prestiżowej gali wśród światowych gwiazd!

Joanna Kulig Governors stylizacja

Joanna Kulig z ciążowym brzuszkiem w Los Angeles

Ten rok z pewnością należy do Joanny Kulig. Chociaż fenomenalna gra aktorska w Zimnej Wojnie otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery, aktorka postanowiła spełnić przede wszystkim swoje największe marzenie – zostać mamą. Nie oznacza to jednak, że w tym czasie gwiazda europejskiego kina zamierza rezygnować z pracy. Ostatnio Polka błyszczała na gali Governors w Los Angeles.

Joanna Kulig to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna twarz docenionego na świecie filmu Pawła Pawlikowskiego. Nic dziwnego, że to właśnie ona wraz z reżyserem uczestniczy w spotkaniach promujących Zimną wojnę poza granicami kraju – obecnie w Stanach Zjednoczonych – co wychodzi jej świetnie.

Kiedy niemal cały świat zastanawia się, kim jest Joanna Kulig, której branża filmowa wróży nominację do Oscara dla najlepszej aktorki, polskie media próbują ustalić, kiedy gwiazda zostanie mamą. Widząc najnowsze zdjęcia z panelu dyskusyjnego The Academy w Los Angeles chyba już nikt nie ma wątpliwości, że Kulig urodzi lada dzień.

O swoich planach powiększenia rodziny Joanna opowiadała już jakiś czas temu na łamach Elle:

To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada.

Joanna Kulig na gali Governors 2018

Polska aktorka wczoraj błyszczała na prestiżowej gali wręczenia nagród Governors w Los Angeles (do niedawno wręczano je podczas oscarowej nocy), na której nie zabrakło najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowego show-biznesu. Pojawili się m.in. Lady Gaga, Hilary Swank, Nicole Kidman i Jamie Dornan.

Joanna Kulig miała na sobie elegancką suknię ozdobioną spektakularną cekinową kokardą w strategicznym miejscu, która przykuwała wzrok wszystkich gości. W ten zmysłowy sposób gwiazda podkreśliła swoje ciążowe krągłości.

O tym, że 36-letnia aktorka w niczym nie ustępowała hollywoodzkim tuzom świadczą pozytywne opinie internautów. W komentarzach na Instagramie możemy przeczytać wiele pochwał pod adresem naszej narodowej perły:

  • Endorfiny płyną z uśmiechu Tych przezdolnych ludzi

  • Piękna ta równowaga pani Asi pomiędzy sukcesem zawodowym i nie mniejszym rodzinnym!

  • Wspaniała aktorka, dziewczyna, kobieta i normalny, ciepły człowiek.

Kulig pokazała również zdjęcie a after party po ceremonii, na którym miała okazję poznać osobiście słynnego Quincy Jonesa – pięciokrotnego laureata nagrody Grammy, twórczy hitów Michaela Jacksona czy Whitney Houston.

Czym są nagrody Governors?

Warto dodać, że impreza Governors jest organizowana przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. Zatem dla wszystkich zaproszonych gwiazd obecność na gali jest ogromnym prestiżem. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem światowych mediów. Dla większości impreza jest przedsmakiem nadchodzącej wielkiej gali rozdania Oscarów, która przypada na 24 lutego 2019 roku

Przypomnijmy, że polskim kandydatem do Oscara 2019 w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny jest Zimna wojna.

Ciężarna Joanna Kulig podkreśliła brzuszek obcisłą sukienką! Widać go jak na dłoni

Joanna Kulig po raz pierwszy skomentowała swoją ciążę! Nie oszczędziła też swojego męża!

Legenda kina została matką chrzestną dziecka Joanny Kulig! Doskonały wybór!

 

 


Czy lubisz oglądać polskie filmy?

×