Joanna Krupa zmienia wizerunek? Gwiazda na premierze w Hollywood w świetnej kreacji. Ubrała ją… stylistka Michała Szpaka

Justyna Bulińska ubiera Joannę Krupę

Justyna Bulińska ubiera Joannę Krupę

Joanna Krupa na premierze filmu You Can’t Have It

Niewiele polskich gwiazd może pochwalić się taką popularnością w USA, jak Joanna Krupa. Modelka regularnie zapraszana jest na branżowe imprezy, wzięła udział w reality-show Dżoana i jej przyjaciółki z Miami, które uwielbiała oglądać Michelle Obama, a teraz dostała rolę w filmie You can’t have it. Thriller doczekał się szerokiej promocji z Polką w roli głównej. Baner zapowiadający nowy kinowy hit zawisł na Times Square. Wczoraj w Hollywood odbył się premierowy pokaz.

Zobacz: Gigantyczny plakat z Joanną Krupą na Times Square!

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Joanny (wciela się w postać barmanki Jackie). Polka wystąpiła w czarnej, cekinowej kreacji Elisabetty Franchi zdobionej dodatkową, sztywną tkaniną na rękawach. Krupa pozowała do zdjęć ze swoją siostrą Martą, która z kolei wybrała złotą, rozkloszowaną sukienkę z głębokim dekoltem.

Justyna Bulińska ubiera Joannę Krupę

Relacja z imprezy trafiła na Instagram modelki, a z opisu wynika, że za stylizację odpowiada… Justyna Bulińska. Dotychczas stylistka ubierała Michała Szpaka (m.in. na Eurowizji 2016), współpracowała też m.in. z Reni Jusis, Anią Rusowicz i Rudą z Red Lips. Czy to oznacza, że od teraz będzie zajmować się wizerunkiem Krupy?

Zobacz: TYLKO U NAS! Michał Szpak i jego stylistka zdradzają szczegóły współpracy: „Często są kłótnie”

Joanna Krupa w czarnej sukience Esabetta Franchi

Joanna Krupa w czarnej sukience Esabetta Franchi

Marta Krupa w złotej sukience z głębokim dekoltem

Marta Krupa w złotej sukience z głębokim dekoltem

Michał Szpak i Justyna Bulińska - stylistka

Michał Szpak i Justyna Bulińska – stylistka


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×