Szukaj

Sukienka spłatała Joannie Krupie przykrego figla na konferencji “Top Model”! Nie uwierzycie co robił Dawid Woliński, gdy modelka walczyła z kreacją

Joanna Krupa walczyła z sukienką na konferencji Top Model

Joanna Krupa w seksownej mini na konferencji prasowej “Top Model”

30 sierpnia odbyła się oficjalna konferencja programu Top Model, który powraca po przerwie na antenę TVN. Hitowy talent show, w którym gwiazdy wybierają kolejną polską top modelkę lub top modela już niedługo powróci na ekrany, a Dawid WolińskiJoanna Krupa, Kasia SokołowskaMarcin TyszkaMichał Piróg pojawili się na spotkaniu prasowym, by promować swój projekt.

Nie da się ukryć, że Krupa zdeklasowała swoich kolegów po fachu. W obłędnej różowej mini w pudrowym odcieniu prezentowała się znakomicie. Wyeksponowała długie, opalone nogi, którym dodatkowych centymetrów dodawały jasne szpilki i podkreśliła paskiem wąską talię. Kreacja od Patrycji Kujawy odsłaniała także jej gładkie ramiona i była uposażona w niebagatelnie głęboki dekolt, który sprawił, że jej piersi przyciągały spojrzenia wszystkich w okolicy. Włosy pozostawiła rozpuszczone, biżuterię ograniczyła do minimum, a makijaż – jak zwykle – miała bardzo oszczędny.

W swojej sukience wyglądała fantastycznie, ale niestety, kreacja sprawiła jej nieco problemów. Ozdobiona długimi szarfami z lekkiego, zwiewnego materiału, była bardzo niepokorna poza bezwietrznym studiem, w którym stała ścianka. Gdy Krupa pozowała do zdjęć z Dawidem, materiał nieustannie unosił się do góry i przeszkadzał, psując fotografie. Gdy śliczna modelka walczyła ze swoją sukienką, która za nic nie chciała się podporządkować, Dawid… jak gdyby nigdy nic pozował!

To się nazywa przyjacielskie wsparcie. 😉

Gwiazdy promują powracające „Top Model”: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg

Patryk Grudowicz został oszukany? Po „Top Model” obiecywali mu złote góry. Wyjawił, co wyszło z jego kontraktu

Radek Pestka został brutalnie pobity! Dramatyczne zdjęcie zwycięzcy „Top Model”


Czy Joanna Krupa jest sexy?

×