Szukaj

Joanna Krupa tuż po ślubie zaszalała z kreacją na ramówce TVN. Tylko co na to mąż?!

Joanna Krupa w różowej sukience na jesiennej ramówce TVN 2018

Joanna Krupa na jesiennej ramówce TVN 2018

9 sierpnia odbyła się najbardziej wyczekiwana ramówka roku. TVN zaprezentował swoje propozycje na jesień, a wśród nich znalazły się nie tylko stare i lubiane programy, ale również kilka nowych pozycji. Nie mogło oczywiście zabraknąć największych gwiazd stacji, które przybyły pochwalić się swoimi produkcjami i podejrzeć, co słychać u kolegów i koleżanek z branży.

Nie mogło oczywiście zabraknąć Joanny Krupy, największej gwiazdy powracającego po przerwie Top Model. Krupa, która jeszcze w sobotę stała przed ołtarzem w białej, eleganckiej sukni ślubnej, postanowiła przypomnieć wszystkim dlaczego nazywa się ją najpiękniejszą kobietą w Polsce. Modelka postawiła na seksowną kreację i wyeksponowała wszystkie swoje atuty.

Jej różowa sukienka odsłoniła zgrabne, długie nogi i smukłe ramiona, podkreśliła też wąską talię i świetnie prezentowała się na zgrabnej Krupie. Rozpuszczone włosy, lekki makijaż i szpilki dopełniły dzieła.

Jak wam się podoba?

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]

Nowa fryzura to nic przy tym, co Agnieszka Chylińska ubrała na jesienną ramówkę TVN! Już bardziej sexy nie mogła wyglądać!

Największa seksbomba TVN-u w akcji! Małgorzata Rozenek zrobiła show na jesiennej ramówce stacji jeszcze zanim się zaczęła!


Czy twoim zdaniem Joanna Krupa ma dobry styl?

×