Joanna Koroniewska z gołym brzuchem śmiga po centrum Warszawy. Dla niej lato wciąż trwa

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pochwaliła się, jak dba o sylwetkę. Do wpisu dołączyła serię zdjęć, na których pozuje z gołym brzuchem na wierzchu. Ciało piękne, ale czy oby to był odpowiedni strój na tę porę roku?

Joanna Koroniewska zbudowała prawdziwe imperium na swoim nazwisku. Aktorka, której ogromną rozpoznawalność przyniosła rola Małgosi w M jak miłość, jest obecnie jedną z najpopularniejszych influencerek w polskim internecie. Jej profil na Instagramie cieszy się sporą sympatią wśród odbiorców. Jej poczynania śledzi już ponad pół miliona osób. Przy takich zasięgach każdy post generuje duże wyświetlenia, przez co wiele marek zaczęło zabiegać o współpracę z gwiazdą.

Jak Joanna Koroniewska dba o sylwetkę? Czy ma dietę?

Joanna może pochwalić się znakomitą figurą. Upływający czas w ogóle nie daje się jej we znaki. Koroniewska wciąż wygląda znakomicie, a to powoduje, że każde ubranie, w którym się pokazuje, układa się na niej często lepiej niż na przesadnie szczupłych modelkach.

O tym, jak dba o sylwetkę, 42-letnia gwiazda opowiedziała w najnowszym wpisie:

Ostatni raz biegałam chyba półtora miesiąca temu, zdecydowanie ten czas jest dla mnie stresujący. Mniej jem. To na pewno. Ja tak właśnie reaguję na stres. I rzeczywiście mało siedzę na kanapie. Zawsze mam coś do zrobienia. To prawda, ograniczam jedzenie rzeczy totalnie przetworzonych, glutaminianu i takich tam. Ale gotuję i jem zazwyczaj zwyczajne potrawy. Nie będę tutaj nikomu wmawiać, że nie jem mięsa. Jem i lubię je jeść. Choć wiem, że zdecydowanie powinnam je ograniczać. Nikt nie jest ideałem. Mnie też do niego daleko. Dziś miałam gołąbki i zupę ogórkową. Przedwczoraj kotlety – poinformowała aktorka.

Koroniewska zaapelowała do swoich odbiorców, by pokochali siebie:

Najważniejsze to zaakceptować siebie. SWOJE WADY I ZALETY. Ja często piszę tutaj o swoich wadach i chyba z biegam lat, lubię siebie bardziej. Wiecie dlaczego?!? Bo umiem spojrzeć na siebie w lustro. Bo nie udaję kogoś, kim nie jestem. Bo NIGDY nie miałam „ciśnienia” na budowanie swojego medialnego „wizerunku”, raczej zawsze zależało mi na tym, żeby być sobą a niekoniecznie odgrywać jakieś role.

Fani w odpowiedzi nie szczędzili aktorce komplementów. Wychwalali pod niebiosa jej figurę, brak zmarszczek, zgrabne nogi, dystans do siebie i normalność, której tak bardzo brakuje wielu celebrytkom. Ale nie tylko brak kompleksów przykuł ich uwagę.

Joanna Koroniewska paraduje z gołym brzuchem po mieście

Joanna pokazała się fanom w sportowym komplecie, który na pierwszy rzut oka idealnie sprawdzi się w domowych warunkach. Koroniewska udowodniła jednak, że można w nim również podbijać ulice zatłoczonych miast.

Żona Macieja Dowbora wrzuciła zdjęcia z sesji, którą zorganizowała w centrum Warszawy. Mimo coraz chłodniejszych dni i dającej w kość jesiennej aury mama Janiny i Helenki czuła się swobodnie, pozując z odsłoniętym brzuchem.

Ulubienica internautów dumnie zaprezentowała swoje wyrzeźbione mięśnie, a na jej twarzy rysował się szeroki uśmiech. Nie przekonało to jednak części odbiorców, którzy zaczęli ostrzegać aktorkę przed nieprzyjemnymi konsekwencjami paradowania w takim stroju przy temperaturze nieprzekraczającej 10 stopni Celsjusza:

Korzonki będą chore – napisała jedna z fanek.

Na szczęście odtwórczyni roli Małgosi Mostowiak zadbała o odpowiednio ciepłe pozostałe elementy garderoby. Miała na sobie wyszywane kożuchem buty i pikowaną kurtkę, pod którą w każdej chwili mogła schować fragmenty pięknego ciała, które możemy podziwiać na zdjęciach.


Joanna Koroniewska z gołym brzuchem na mieście

Joanna Koroniewska z gołym brzuchem na mieście

Joanna Koroniewska z gołym brzuchem

Joanna Koroniewska z gołym brzuchem

Joanna Koroniewska z gołym brzuchem na mieście

Joanna Koroniewska z gołym brzuchem na mieście

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×