Szukaj

Joanna Koroniewska upolowała w sieciówce cudo, na widok którego jej fanki oszalały z zachwytu! Kosztuje tylko 99 złotych

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w social mediach. Niedawno zwierzyła się swoim obserwującym, że jest permanentnie niewyspana. Jakoś nie mogą w to uwierzyć. Zobaczcie, jak wyglądała w pięknym kapeluszu.
Joanna Koroniewska w kapeluszu z sieciówki

Joanna Koroniewska w kapeluszu z sieciówki

Joanna Koroniewska jest bardzo rozpoznawalna. Popularność zdobyła dzięki roli Małgosi Mostowiak w serialu M jak miłość. Jest tez bardzo aktywna w social mediach. Utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami, przy okazji zachwycając stylizacjami. Ostatnio zwierzyła się, że kocha kapelusze.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!

Joanna Koroniewska w kapeluszu z Reserved. Jak wyglądała?

Joanna Koroniewska zwierzyła się na swoim Instagramie, że jej noce bywają ciężkie. Wiadomo, jest mamą małego dziecka. Mimo wszystko aktorka trzyma się bardzo dobrze i ciągle pracuje.

Aktorka jest mamą dwóch dziewczynek – Janinki i Helenki. Zdarza się, że jej noce są zarwane i się nie wysypia, mimo to nie zamierza zrezygnować z pracy. Wciąż bierze udział w nowych projektach. Jest więc mocno zabiegana, ale szczęśliwa. Swój niedawny post podpisała:

Napełniam Was i siebie od rana dzisiaj światłem pędząc na nagrania. Mimo, że w nocy warunki do snu były krótko rzecz ujmując niesprzyjające, to zawsze się pocieszam, że mogło być jeszcze gorzej. Kocham kapelusze a Wy?

Od razu zripostowała to jedna z obserwujących:

To ja bym tak chciała wyglądać niewyspana.

Joanna Koroniewska zażartowała, ze jej organizm jest w stanie hibernacji i dlatego tak reaguje. Rzeczywiście, aktorka wygląda niezwykle promiennie. W kapeluszu jest jej wyjątkowo do twarzy. Można go kupić w popularnej sieciówce Reserved.

Zobacz: Joanna Koroniewska na nowe buty wydała 3500 złotych. Ten model to najbardziej kontrowersyjny trend sezonu

Fankom kapelusz Joanny bardzo się spodobał. Jest to bardzo stylowy dodatek do jesiennych outfitów. Pewnie nie tylko aktorka kocha kapelusze. Model, który nosi, jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych w Reserved za 99.99 złotych.

W naszej galerii jeszcze inne ciekawe stylizacje Joanny Koroniewskiej.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor toczą wojnę w mediach społecznościowych. Pokazali swoje najbrzydsze zdjęcia!


Joanna Koroniewska w zielonym kapeluszu

Joanna Koroniewska w zielonym kapeluszu

Joanna Koroniewska - kapelusz z Reserved

Joanna Koroniewska - kapelusz z Reserved

Joanna Koroniewska w swetrze z sieciówki

Joanna Koroniewska w swetrze z sieciówki

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×