Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

Zdjęcie (1) Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

[1/7] Joanna Koroniewska w czerwonym body

Zdjęcie (2) Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

[2/7] Joanna Koroniewska w czerwonym body

Zdjęcie (3) Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

[3/7] Joanna Koroniewska w czerwonym body

Zdjęcie (4) Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

[4/7] Joanna Koroniewska w czerwonym body

Zdjęcie (5) Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

[5/7] Joanna Koroniewska w czerwonym body

Zdjęcie (6) Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

[6/7] Joanna Koroniewska w czerwonym body

Zdjęcie (7) Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

[7/7] Joanna Koroniewska w czerwonym body

Komentarze

×