Plejada gwiazd na imprezie, ale to Joanna Koroniewska była „naj”. W ognistej czerwieni nie miała konkurencji. I jeszcze te buty!

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska była jedną z gwiazd na otwarciu wystawy Ikony Maksymiliana Ławrynowicza. Zdecydowanie wyróżniała się stylizacją. Zobaczcie, jak jej pięknie w czerwieni.

W środę 2 czerwca odbyła się niezwykła wystawa prac Maksymiliana Ławrynowicza Ikony. Na otwarciu nie zabrakło gwiazd, wśród których zdecydowanie wyróżniała się Joanna Koroniewska w ognistej czerwieni.

Aktorka już wcześniej na swoim Instagramie zapowiedziała, że jest jedną z inspiracji artysty, a jednocześnie zapraszała na Domówkę u Dowborów w tych niezwykłych okolicznościach.

Już dziś o 21 specjalne wydanie #domówkaudowborów!
I nasz pierwszy event po pandemii! @portrety_lawrynowicza i jego kolejna wystawa zatytułowana IKONY! W która kobietę wcieliłam się na plakacie promującym wystawę ?!! Macie jakieś pomysły? Będzie dużo gwiazd, fantastycznych kobiet! – napisała, a następnie wymieniła całą listę znanych piekności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

 

Na otwarciu pojawiła się cała plejada gwiazd, ale to Joasia zwróciła uwagę stylizacją.

Zobacz tutaj: Gwiazdy na wystawie zdjęć „Ikony”: Koroniewska, Kurdej-Szatan, Żak, Gardias

Jak wyglądała Joanna Koroniewska na wystawie Ikony?

Maksymilian Ławrynowicz zasłynął z niesamowitych portretów kobiecych. Jego najnowszy cykl nazywa się Ikony. Twarzą została Joanna Koroniewska. Jak artysta opisuje inspirację swoich prac?

Awanturnice, ikony seksu, skandalistki. Kto skrywa się za utartymi, ikonicznymi wizerunkami legendarnych kobiet, do których przywykliśmy? Jaki wspólny mianownik posiadają wszystkie bohaterki najnowszej odsłony flagowego cyklu fotografa? O czym zapominamy, godząc się na jednoznaczne skojarzenia, które na zawsze przylgnęły do wyjątkowych kobiet? Czy nie zapominamy o tym, że przede wszystkim, za warstwą ich legendy kryje się prawdziwy człowiek? Ikony. Nie wszystkie były szczęśliwe. Wszystkie były jednak odważne. Nieoczywiste. Niedoskonałe. A ich natura była dokładnie taka, jakie były emocje, które wzbudzały wśród ludzi – skrajne.

Panie, które wzięły udział, to same piękności, nic dziwnego, że wystawy artysty wywołują spore poruszenie. Kiedy na ściance, na otwarciu pozowały najbardziej znane polskie aktorki, zrobiło się bardzo gorąco. Jednak zdecydowanie tego wieczoru wyróżniła się Joanna Koroniewska.

Gwiazda wybrała czerwony komplet składający się z szortów i kamizeli z fantazyjnymi klapami oraz paskiem, który podkreślił jej smukłą talię. Długie i szczupłe nogi Joasia podkreśliła nie tylko krótkim dołem stroju, ale także niebieskimi sandałkami na obcasie, wiązanymi wokół kostek. Włosy związała w niskiego kucyka i zrobiła subtelny makijaż. Wyglądała świetnie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×